Súťaž s filmom Nightlife

E_damskajazda_nl_sutaz.jpg
Foto: Bontonfilm

Hviezda filmu Takmer dokonalé tajomstvá bude podobne ako pred pár mesiacmi po prvom uvoľnení opatrení aj v decembri opäť „rozbiehať“ kiná. Tentokrát s nemenej divácky atraktívnou romantickou komédiou Nightlife. Elyas M´Barek, ktorý sa vďaka kultovej trilógii Fakjú pán profesor stal komediálnym hercom svetového formátu, tu bude ako barman Milo hľadať lásku uprostred divokého a pulzujúceho nočného veľkomesta. Spoločnosť pred kamerou mu v tomto filme robí Frederick Lau – „parťák“ z už spomenutej megaúspešnej komédie Takmer dokonalé tajomstvá.

Život barmana Mila (Elyas M´Barek) je jeden nekonečný žúr. Užíva si párty, zábavu, kamošov, dievčatá – každý večer v trochu inom poradí. Milo žije v noci a na plný plyn. Občas, keď náhodou zahliadne obyčajný život, ktorý vedú ľudia cez deň, mu napadne, či už nie je načase trochu pribrzdiť. A potom to príde… Milo sa zamiluje. Zhodou mnohých náhod stretne Sunny (Palina Rojinski), ženu svojich snov, a dokonca sa mu podarí pozvať ju na rande. Pri prvom stretnutí zapôsobil a teraz má jeden večer na to, aby sa zamilovala aj ona a neodišla za prácou do Ameriky.

Spočiatku sa všetko vyvíja dobre a mohlo to byť dokonalé rande, keby… Keby Milo nemal bláznivého kamoša Renza (Frederick Lau), ktorý je magnet na problémy. Renzo sa objaví na scéne ako piate koleso na voze a celý večer zrazu naberie úplne iný smer. Z romantického rande sa stane divoká jazda nočným mestom s ruskými mafiánmi v pätách. Prežije rodiaca sa láska Mila a Sunny túto noc? Najskôr ju musia prežiť oni sami…

Film Nightlife prináša divákom 2 v 1 – romantiku aj poriadnu porciu zábavy. Je to ideálna komédia na malé vydýchnutie si z predvianočného zhonu a na spestrenie dlhých, jednotvárnych zimných večerov. Vyrazte si na ňu s partnerom, kamarátkou alebo celou partiou a pripomeňte si atmosféru bezstarostných nocí s priateľmi, plných hudby, tanca a alkoholu, ktorých sme sa na čas museli všetci vzdať. Romantickú komédiu Nightlife si môžete vychutnať v kinách od 10. decembra 2020 s českým dabingom.

Zapojte sa do súťaže o:

  • 1 x filmový balíček (ploskačka + chladiace kocky do drinku)
  • 1 x luxusný kozmetický balíček od spoločnosti Spa & Bath
  • 1 x 2 vstupenky do siete kín CINEMAX

Stačí, ak správne odpoviete na súťažnú otázku.

Súťaž je ukončená od 12:00:00 16.12.2020. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na našich stránkach iné súťaže na našej stránke
Víťaz(mi) tejto súťaže sú:
Ladislav Mintal, Smižany
Anezka Tokarcikova, Sabinov
Kristína Líšková, Bratislava

Súťaž bola ukončená 12:00:00 16.12.2020. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na Damskajazda.sk

Víťaz(mi) tejto súťaže sú:

Ladislav Mintal, Smižany
Anezka Tokarcikova, Sabinov
Kristína Líšková, Bratislava

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom