Súťaž s filmom MILUJ SUSEDA SVOJHO vyžrebovaná!

Forum Film
Forum Film Forum Film

Zapojte sa do našej súťaže so skvelou komédiou nominovanou na 2 zlaté Glóby MILUJ SUSEDA SVOJHO, ktorý vám prináša www.forumfilm.sk a vyhrajte kozmetický balíček AVON a DVD filmu Charlie Bartlett.

Stačí ak správne a úplne odpoviete na súťažnú otázku a ste v hre.

Súťažná otázka: Aké sú krstné mená hlavných predstaviteľov filmu MILUJ SUSEDA SVOJHO?

Správnu odpoveď pošlite vo formulári nižšie.

Súťaž trvala od 09.1 2015 do 23.1.2015 do 12:00.

Film MILUJ SUSEDA SVOJHO sa začal v kinách premietať 8.2.2015.

Vincent miluje hazardné hry (najradšej vsádza na kone), whisky (veľa whisky) a svoju perzskú mačku. Tiež má rád svoju excentrickú „priateľku“, tehotnú striptérku Daku. A nemá rád druhých ľudí. Jediný herec na svete dokáže takúto postavu stvárniť s takým šarmom, že sa do neho zamilujete. Bill Murray je skrátka neodolateľný, čo okrem iného potvrdzuje aj čerstvá nominácia na Zlatý Glóbus.

Maggie (Melissa McCarthy), žije sama s 12-ročným synom Oliverom (Jaeden Lieberher). Práve sa presťahovali do nového domu a ona musí zostávať v práci dlho do večera. Jedného dňa si Oliver zabudne kľúče a zazvoní u ich suseda (Bill Murray), starého nevľúdneho cynika, ktorý chce mať od všetkých pokoj. A tam sa začne veľmi nepravdepodobné priateľstvo… Vincent a jeho kamarátka (Naomi Watts) zoznámia Olivera so všetkými Vincentovými obľúbenými miestami, kam patria okrem iných aj striptízový klub a konské dostihy. Vincent pomáha Oliverovi dospieť, stať sa chlapom, a Oliver pochopí, že Vincent pod tvrdou a ľahostajnou maskou, ktorú vidia všetci ostatní, ukrýva nesmierne dobré srdce.

Viac informácií nájdete na: www.forumfilm.sk

Každý účastník súťaže výslovne prehlasuje, že súhlasí s Podmienkami súťaže na portáli Dámskajazda.sk.

Výhercovia:

Monika Kristofová, Zemné

Eduard Hrivnák, Prievidza

Anna Novacka, Bratislava

Oops! Je nám ľúto, ale tento formulár nepracuje správne, problém je na našej strane. Pre nápravu situácie nás môžete kľudne kontaktovať

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom