Súťaž s filmom Medvedíci Boonie: Cesta do praveku

Sutaz_medvediky.jpg
Foto: Continental film

Nástrahy a prekvapenia na každom rohu, ale aj prítulné miniatúrne pandy – život v praveku mal podľa najnovšej animovanej rozprávky v našich kinách svoje špecifiká. Na dobrodružnú jazdu dávnymi časmi sa môžete vybrať so sympatickými zvieracími hrdinami v rozprávke Medvedíci Boonie: Cesta do praveku v kinách práve teraz!

Vick a jeho medvedí bratia sa ocitli v praveku a nemôžu sa dostať späť. Všade okolo nich sú obrovské praveké zvieratá, ktorým beží v hlavách jediné – OBED! Počas jednej naháňačky sa naši hrdinovia rozdelia. Bruč stretáva vĺčatko menom Feifei, ktoré sa chce stať statočným bojovníkom a rozhodne sa Bruča sprevádzať cestou za bratmi. Medzitým majú Brumlo a Vick nad hlavu starostí s kmeňom domorodcov, ktorých náčelník sa do Vicka úplne zbláznil. Podarí sa našej neohrozenej partičke dostať späť domov, skôr ako bude neskoro?

Animovaný film, plný zábavných nápadov, sľubuje detskému (ale i dospelému) publiku nezabudnuteľný zážitok. Počas jeho trvania budú môcť unikať pred prerastenými dravými operencami, tancovať so svojskými domorodcami, ale aj hľadať mýtické „ovocie odvahy“, ktoré dodá jeho konzumentovi obrovskú silu. Rozprávku nájdete v kinách práv teraz vďaka distribučnej spoločnosti Continental film.

Zapojte sa do súťaže o 2 lístky do ľubovoľného kina CINEMAX. Stačí, ak správne odpoviete na súťažnú otázku.

Inzercia

Súťaž je ukončená od 12:00:00 29.01.2020. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na našich stránkach iné súťaže na našej stránke
Víťaz(mi) tejto súťaže sú:
Miroslava Kodadova, Nitra

Súťaž bola ukončená 12:00:00 29.01.2020. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na Damskajazda.sk

Víťaz(mi) tejto súťaže sú:

Miroslava Kodadova, Nitra

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom