Súťaž s filmom Máša a medveď: Mášine pesničky

Sutaz_masha_listky.jpg
Foto: Continental film

Patria k najobľúbenejším animovaným postavičkám u nás a ich príbehy zabávajú deti i dospelých. Teraz prichádzajú na plátna kín! Film Máša a medveď: Mášine pesničky vezme divákov na hudobné turné okolo sveta s populárnou dvojicou. Do kín príde vo štvrtok 24. septembra, už tento víkend ho však diváci a diváčky nájdu v programoch niektorých z nich, v rámci série exkluzívnych predpremiér.

Máša je zvedavé, múdre a neposedné dievčatko, ktoré žije v starej železničnej stanici v lese. Jej najlepším kamarátom je medveď, vyslúžilý cirkusový artista. Máša miluje dobrodružstvo a pri svojom objavovaní sveta pôsobí doslova ako magnet na problémy. Starostlivý medveď máva preto plné labky práce s naprávaním jej šibalských kúskov. Publikum s nimi v kinách zavíta do slnečného Talianska, užije si karnevalové rytmy, objaví kúzlo Paríža, tajomstvá anglických lesov aj Divokého západu.

Zapojte sa do súťaže o 1x 2 lístky do ľubovoľného kina CINEMAX na Slovensku. Stačí, ak správne odpoviete na súťažnú otázku.

Súťaž je ukončená od 12:00:00 29.09.2020. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na našich stránkach iné súťaže na našej stránke
Víťaz(mi) tejto súťaže sú:
Miloslav Vasičko, Prešov

Súťaž bola ukončená 12:00:00 29.09.2020. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na Damskajazda.sk

Víťaz(mi) tejto súťaže sú:

Miloslav Vasičko, Prešov

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom