Súťaž s filmom Ľadová sezóna 3

03_garden_ls3_sutaz.jpg
Foto: Bontonfilm

Ľadový medveď a polárni lumíci v exotickej džungli? Tretie dobrodružstvo obľúbeného medvedieho sympaťáka Norma bude iné ako tie predchádzajúce, ale o nič menej zábavné. Kráľa Severu spolu s vernými spoločníkmi lumíkmi čaká bláznivá cesta okolo sveta, na ktorú diváci v kine len tak ľahko nezabudnú.

Norm má na prvý pohľad všetko, čo taký kráľ severného pólu potrebuje. Je veľký, chlpatý, má hrozivé zuby a ohromnú silu. S jeho kráľovským majestátom a medveďou hrôzostrašnosťou je to však už horšie. Dravou bielou šelmou sa Norm stal asi len omylom, tulene má rád ako kamošov, miluje zábavu, spoločnosť a roztržitosť či nemotornosť sú jeho druhým menom. Zato mu nechýba odvaha ani dobré srdce a oboje bude znovu potrebovať.

Na jeho pól sa totiž prenesie naháňačka za strateným pokladom a dávna starobylá pamiatka sa zhodou náhod ocitne práve v jeho najmenej povolaných labách. Archeológ Jin ho poverí úlohou vrátiť ukradnutú vzácnu sošku tam, kam patrí. Norm sa teda vyzbrojí trojicou nezničiteľných lumíkov a vydá sa nájsť pradávny chrám ležiaci uprostred pralesa na opačnom konci zemegule. Nebude to však také jednoduché, lebo v pätách majú neustále nebezpečného zločinca Dextera, ktorý chce poklad získať pre seba.

Ľadová sezóna 3 je veľkolepým, zábavným dobrodružstvom živelného medveďa, ktorý sa dostal mimo svoj živel, a bezpochyby si získa celú vašu rodinu. Deti sa pobavia najmä na Normovej nešikovnosti a komických výčinoch bláznivých lumíkov, rodičov zase potešia narážky na slávne dobrodružné filmy, ako Indiana Jones, Tomb Raider či Johnny English.

Animovanú komédiu Ľadová sezóna 3 si môžete v kinách vychutnať už 20. februára 2020 so slovenským dabingom.

Zapojte sa do súťaže o:

  • 1x Voucher na víkendový pobyt pre 2 osoby na 2 noci s polpenziou v Hoteli Garden
  • 1x filmový balíček (detská mikina + detské tričko)
  • 1x kozmetický balíček značky Dermacol.

Stačí, ak správne odpoviete na súťažnú otázku.

Súťaž je ukončená od 12:00:00 25.02.2020. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na našich stránkach iné súťaže na našej stránke
Víťaz(mi) tejto súťaže sú:
Ján Frandofer, Malcov
Miloš Kučerík, Oščadnica
Alena Spinerova, Baldovce

Súťaž bola ukončená 12:00:00 25.02.2020. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na Damskajazda.sk

Víťaz(mi) tejto súťaže sú:

Ján Frandofer, Malcov
Miloš Kučerík, Oščadnica
Alena Spinerova, Baldovce

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom