Súťaž s filmom Labková patrola: Pripravení pomáhať a zachraňovať

01_lp_sutaz_1200x700.jpg
Foto: Bontonfilm

Dobrá správa pre všetkých fanúšikov neohrozených labiek! Po megaúspechu v roku 2019 prichádzajú do kín ďalšie dobrodružstvá slávnej Labkovej patroly. Odvážne šteniatka budú tentokrát pomáhať pri veľkolepých automobilových pretekoch v Adventure Bay. Niektoré z nich sa dokonca samy posadia za volant pretekárskeho auta a predvedú všetkým divákom parádnu jazdu! Okrem špeciálneho dlhšieho pretekárskeho dielu sa môžete tešiť aj na dve najnovšie epizódy.

Labková patrola je jedným z najväčších detských fenoménov súčasnosti. A to nielen v televízii a na internete. Predajcovia hračiek, tričiek alebo školských pomôcok hlásia, že najväčší úspech majú práve veci s postavičkami z tohto obľúbeného seriálu.

Niet sa teda čo čudovať, že partička psích záchranárov zaznamenala minulý rok obrovský úspech aj na striebornom plátne. Pre mnohých detských divákov to bola zároveň premiérová návšteva kina a určite už netrpezlivo čakajú, kedy si svojich obľúbených hrdinov budú môcť opäť vychutnať v „nadživotnej“ veľkosti.

Na „labkáčov“ tento raz čaká veľké automobilové dobrodružstvo. Kamaráti Marshall, Rubble, Chase, Rocky, Zuma a Skye vytvoria tím mechanikov pre svojho obľúbeného pretekára a tešia sa, že mu pomôžu k víťazstvu. Ich šampión sa však nešťastne zraní a nemôže pokračovať v pretekoch. Labkovú patrolu ale len tak niečo nezastaví, žiadna úloha pre nich nie je príliš ťažká, žiadna misia nesplniteľná. Volant teda chytí do rúk Marshall, šliapne na plyn a predvedie všetkých divákom svoje výnimočné šoférske zručnosti.

Špeciálny pretekársky film doplnia dve nové epizódy, v ktorých si labky budú musieť poradiť s obrovskými odtrhnutými balónmi a zachraňovať priateľov zo siete gigantického pavúka. Chcete vedieť, ako to šteniatka všetko zvládnu? Film Labková patrola: Pripravení pomáhať a zachraňovať! si budete môcť vychutnať v kinách od 30. januára 2020.

Zapojte sa do súťaže o:

  • 1 x voucher na ubytovanie pre 2 osoby na 2 noci s polpenziou a vstupom do wellnessu v Hoteli Plejsy
  • 1 x knižný set (4 tituly)
  • 1 x kozmetický balíček značky Dermacol

Stačí, ak správne odpoviete na súťažnú otázku.

Súťaž je ukončená od 12:00:00 30.01.2020. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na našich stránkach iné súťaže na našej stránke
Víťaz(mi) tejto súťaže sú:
Marko Frandofer, Malcov
Martin Schvandtner, Nemšová
Alžbeta Hegedűsová, Nesvady

Súťaž bola ukončená 12:00:00 30.01.2020. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na Damskajazda.sk

Víťaz(mi) tejto súťaže sú:

Marko Frandofer, Malcov
Martin Schvandtner, Nemšová
Alžbeta Hegedűsová, Nesvady

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom