Súťaž s filmom Královné zločinu

1080x1080_kralovne_pohare_tricko.jpg
Foto: Continental film

Tejto štvrti teraz vládnu ony. Tri z najúspešnejších herečiek súčasnosti – Melissa McCarthy, Tiffany Haddish a Elisabeth Moss – stvárňujú manželky newyorských gangstrov, ktoré musia prevziať do rúk špinavé kšefty, keď ich manželia skončia za mrežami. Štýlová gangsterská dráma Kráľovné zločinu (The Kitchen) príde do slovenských kín vo štvrtok 8. augusta 2019.

„Gangsterské filmy mám najradšej,“ priznáva režisérka Andrea Berloff, pre ktorú je snímka režisérskym debutom po rokoch úspešného scenáristického pôsobenia. „Šanca porozprávať príbeh o týchto troch nepravdepodobných kriminálnych vládkyniach, ktoré začínajú od nuly a naučia sa nielen prežívať, ale aj prosperovať vo svete, ktorý im nepatrí a ktorý ich nevíta, pôsobila originálne a vzrušujúco.“

Newyorská štvrť, ktorú si vo filme trojica žien vezme pod palec, sa nazýva Hell’s Kitchen. V roku 1978, kedy sa príbeh odohráva, bola plná záložní, bordelov a pajzlov, ktoré vlastnila írska mafia. Nie práve pokojné miesto pre život… A presne tomu sa hrdinky musia prispôsobiť – prijať pravidlá hry, alebo si nastaviť vlastné. Ich pôsobenie im však do životov prináša nové osoby z oboch strán zákona – miestnych mafiánov, ale aj rázneho agenta FBI v podaní známeho rapera Commona.

Zapojte sa do súťaže o dvojicu pohárov a unisex tričko s anglickým názvom filmu. Stačí, ak správne odpoviete na súťažnú otázku.

Súťaž je ukončená od 12:00:00 14.08.2019. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na našich stránkach iné súťaže na našej stránke
Víťaz(mi) tejto súťaže sú:
Maria Vallova, Smižany
Gabriela Juhaščíková, Vranov nad Topľou

Súťaž bola ukončená 12:00:00 14.08.2019. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na Damskajazda.sk

Víťaz(mi) tejto súťaže sú:

Maria Vallova, Smižany
Gabriela Juhaščíková, Vranov nad Topľou

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom