Súťaž s filmom Farmageddon

Sutaz_ovecka_voucher.jpg
Foto: Continental film

Ovečka Shaun bez pochýb patrí k najobľúbenejším animovaným postavičkám všetkých čias. Jej seriál vysielajú v 170 vysielacích teritóriách sveta a prvé filmové dobrodružstvo sa pred niekoľkými rokmi stalo obrovským kinohitom, keď zarobilo viac ako 106 miliónov dolárov. V novinke nazvanej Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon okúsi hlavný hrdina blízke stretnutie tretieho druhu s kamarátskou mimozemšťankou a zažije jazdu, o akej sa mu ani nesnívalo! Do slovenských kín príde snímka už vo štvrtok 17. októbra 2019.

Blízko farmy Mossy Bottom, na ktorej Shaunovo stádo žije spokojným životom s neustálym podpichovaním farmára a jeho psa Bitzera, stroskotá vesmírna loď. Jej pestrofarebná mimozemská pasažierka Lu-La vnesie na farmu celkom nové vzruchy a výzvy. Shaunova partia ju musí zachrániť pred nebezpečnou vládnou organizáciou, ktorá sa ju pokúša zajať a zneužiť na svoje nekalé ciele. Podarí sa stádu odvrátiť hroziaci Farmageddon?

Zapojte sa do súťaže o 2 lístky do ľubovoľného kina CINEMAX na Slovensku. Stačí, ak správne odpoviete na súťažnú otázku.

Súťaž je ukončená od 12:00:00 22.10.2019. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na našich stránkach iné súťaže na našej stránke
Víťaz(mi) tejto súťaže sú:
Petra Patáková, Nitra

Súťaž bola ukončená 12:00:00 22.10.2019. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na Damskajazda.sk

Víťaz(mi) tejto súťaže sú:

Petra Patáková, Nitra

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom