Súťaž s filmom Čo s láskou vyžrebovaná!

Forum Film
Forum Film Forum Film

Dámskajazda.sk vyhlasuje súťaž o 3 balíčky, ktoré obsahujú filmové tričko, knižnú predlohu a kozmetický balíček Mary Kay!

Zapojte sa do našej súťaže s ďalším príbehom lásky, ktorý vám prináša www.forumfilm.sk a vyhrajte balíček, ktorý obsahuje filmové tričko, knižnú predlohu a kozmetický balíček z kolekcie Mary Kay at Play.

Stačí ak správne a úplne odpoviete na súťažnú otázku a ste v hre.

Súťažná otázka: Aké sú krstné mená hlavných predstaviteľov filmu Čo s láskou?

Správnu odpoveď pošlite vo formulári nižšie.

Súťaž trvá od 21. októbra 2014 do 3. novembra 2014 do 12:00.

Film čo z láskou sa začal premietať 16. októbra 2014.

Na svoju prvú skutočnú lásku nikdy nezabudnete. Bez ohľadu na to, kto ste, odkiaľ ste, alebo kam vás život zavial, táto jednoduchá pravda nás všetkých spája. Čas môže ľudí zmeniť, ich cesty sa môžu rozísť a niektoré veci môžu zostať nevypovedané, ale už len spomienka na prvú skutočnú lásku každého zasiahne s rovnakou intenzitou aj po rokoch. A zároveň sa vynorí myšlienka: Čo ak by sme vtedy dostali druhú šancu? Navonok má Amanda Collierová (Michelle Monaghanová) dokonalý život: krásny dom, milujúceho a dobre vychovaného dospievajúceho syna a úspešného manžela. V skutočnosti je to len pekne vyzerajúca fasáda, za ktorou Amanda ukrýva smútok, zatrpknutosť a životné sklamanie. Ale jedného dňa si minulosť nájde cestu do jej prítomnosti a v Amadiných očiach sa objaví šťastný záblesk.

Vďaka náhode sa opäť stretáva s láskou svojho života, Dawsonom Coleom, rebelom s veľkým srdcom, ktorého stratila pred mnohými rokmi. Dawson ju vtedy nechal odísť, pretože ju miloval a nechcel, aby kvôli nemu stratila vieru v budúcnosť. Ale nikdy po nej neprestal túžiť.

Viac informácií nájdete na: www.forumfilm.sk

Každý účastník súťaže výslovne prehlasuje, že súhlasí s Podmienkami súťaže na portáli Dámskajazda.sk.

Výhercovia:

Magdaléna Meľuchová, Spišské Podhradie

Zuzka Koptáková, Rudina

Janka Katrenikova, Hrustin

Oops! Je nám ľúto, ale tento formulár nepracuje správne, problém je na našej strane. Pre nápravu situácie nás môžete kľudne kontaktovať

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom