Súťaž s filmom Cez prsty

Cp_1200x900_sutaz_2 1.jpg
Foto: Bontonfilm

„Drsne“ romantická komédia scenáristu Petra Kolečka o vzťahoch, mužoch, ženách, plážovom volejbale a tikajúcich biologických hodinách. Komédia „Cez prsty“ je režisérsky debut držiteľa Českého leva za scenár k filmu Masaryk, zároveň aj scenáristu komédie Padesátka a úspešného seriálu MOST!. Je charakteristická osobitým humorom, sviežimi dialógmi a geniálne zobrazuje stret mužského a ženského vnímania sveta.

Príbeh filmu sa odohráva na beach volejbalových ihriskách, ale nielen na nich. Linda (Petra Hřebíčková) a Pavla (Denisa Nesvačilová) sú „parťáčky“, ktoré obetujú plážovému volejbalu všetko. Teda, skoro všetko. Mladšej Pavle tak trochu začínajú tikať biologické hodiny a s priateľom Hynkom (Vojtěch Dyk) chce čo najskôr otehotnieť. To staršia Linda, ktorá je slobodná a bezdetná, nechápe. Obzvlášť, keď sa im podarilo kvalifikovať na majstrovstvá Európy… Všetko, ale aj tak nakoniec zamotá svojský správca ihriska so zaujímavou minulosťou Jíra (Jiří Langmajer).

Zapojte sa do súťaže o 1x ženské tričko, 1x mužské tričko a 1x kozmetika značky Dermacol. Stačí, ak správne odpoviete na súťažnú otázku.

Súťaž je ukončená od 12:00:00 02.09.2019. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na našich stránkach iné súťaže na našej stránke
Víťaz(mi) tejto súťaže sú:
Zuzana Horváthová, Polomka
Katarína Göncölová, Jasová
Denisa Janková, Bratislava

Súťaž bola ukončená 12:00:00 02.09.2019. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na Damskajazda.sk

Víťaz(mi) tejto súťaže sú:

Zuzana Horváthová, Polomka
Katarína Göncölová, Jasová
Denisa Janková, Bratislava

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom