Súťaž s filmom AVA: Bez súcitu

Ava_sutaz.jpg
Foto: Bontonfilm

Zabi, inak ťa zabijú

Hollywoodska hviezda Jessica Chastain ako elitná nájomná vrahyňa Ava. Je sexi, smrtonosná a od svojej tajnej organizácie dostáva tie najnebezpečnejšie zabijacké úlohy. Jedna operácia však nedopadne dobre a Ava sa ocitne na úteku a na muške svojich bývalých kolegov. Všetkých. V ďalších úlohách sa predstaví Colin Farrell a John Malkovich. Akciou nabitý triler AVA: Bez súcitu natočil Tate Taylor, režisér filmu Dievča vo vlaku a drámy Farba citov.

Ava je nebezpečne sexi a stretnutie s ňou prežije len málokto. Pracuje ako nájomná vrahyňa, ktorá pre tajnú organizáciu likviduje vybrané ľudské ciele a je v tom výnimočne dobrá. Dostáva tie najdelikátnejšie prípady – obvykle „kravaťákov“ z vysokých biznisových kruhov. Ava pracuje bez súcitu, rýchlo, čisto a nenápadne – v rôznofarebných parochniach, chic nohavicových kostýmoch alebo v elegantných večerných šatách. Po jednej neúspešnej akcii sa ale karta obráti. Organizácia, pre ktorú Ava pracovala, potrebuje zahladiť stopy. Oficiálne sa má niekde ukryť, vziať si voľno a odpočinúť si. Neoficiálne ju chce šéf organizácie poslať na odpočinok navždy a celkom bez súcitu urobí z Avy ďalší cieľ na likvidáciu.  Ava sa medzitým rozhodne ukryť doma, kde dlhé roky nebola, a trochu napraviť vzťahy s matkou a sestrou. Jej otec medzitým zomrel, expriateľ zase prepadol gamblingu a zaplietol sa s miestnou hráčskou mafiou, ktorú Ava pozná z minulosti až príliš dobre. Nedá sa povedať, že by ju doma privítali s otvorenou náručou. A to ešte netuší, že sa z nej stal objekt na odstrel a na každom kroku ju môže čakať nejaký zabijak.

Trailer: 

Akčný triler Ava: Bez súcitu nie je film o chladných a bezchybných superhrdinoch. Na Avu sa valí nebezpečenstvo zo všetkých strán rovnako ako na hrdinky filmov Atomic Blonde či Anna a musí si poradiť s celým zástupom gaunerov. Okrem toho ale bojuje aj so svojou rodinou a sama so sebou.

USA  – 2020
Dĺžka: 96 min.
Žáner: akčný triler
Premiéra: 6. augusta 2020
Réžia: Tate Taylor
Hrajú: Jessica Chastain, Colin Farrell, John Malkovich, Common, Geena Davis, Diana Silvers

Odporúčaná prístupnosť: 15
Internet: www.bontonfilm.sk
Farebný, české titulky
2D DCP

Zapojte sa do súťaže o:

  • 2 x kozmetický balíček značky Dermacol
  • 1 x 2 voľné vstupenky do sieti Cinemax

Súťaž je ukončená od 12:00:00 10.08.2020. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na našich stránkach iné súťaže na našej stránke
Víťaz(mi) tejto súťaže sú:
Júlia Garajová, Vrútky
Lucia Maninová, Trenčianske Stankovce
Lucia Lendelová, Košice

Súťaž bola ukončená 12:00:00 10.08.2020. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na Damskajazda.sk

Víťaz(mi) tejto súťaže sú:

Júlia Garajová, Vrútky
Lucia Maninová, Trenčianske Stankovce
Lucia Lendelová, Košice

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom