Súťaž s filmom Angry Birds vo filme 2

Angry_birds_post_sutaz.png
Foto: Itafilm

Obľúbený animák podľa megaúspešnej hry sa vracia do slovenských kín.

Animovaná komédia Angry Birds vo filme založená na megaúspešnej hre, ktorá do dnes zaznamenala viac než 4 miliardy stiahnutí, sa stala v roku 2016 celosvetovým hitom. Film sa stal obľúbeným medzi všetkými vekovými kategóriami, aj vďaka čomu ho videlo viac než 100 000 slovenských divákov. Dnes do kín prichádza jeho pokračovanie Angry Birds vo filme 2, v ktorom sa musia odvekí súperi – Vtáky a Krochkáči – spojiť a spolupracovať, aby zachránili svoje domovy pred novou hrozbou… a to vôbec nemusí dopadnúť dobre!

Red, Bomb a Chuck sa vracajú v pokračovaní populárnej rozprávky. Okrem vtáčieho Píplandu a sveta ich úhlavných nepriateľov Krochkáčov existuje aj záhadný tretí ostrov, ktorého obyvatelia predstavujú pre všetkých novú hrozbu. Ak sa chcú zachrániť, musia sa odvekí súperi spojiť a spolupracovať. Z najhorších nepriateľov je tak ešte horší tím…

V novinke Angry Birds vo filme 2 sa vrátia všetky vaše obľúbené postavy z pôvodného filmu, avšak aj s niekoľkými zaujímavými prírastkami. Hlavnou záporačkou z mrazivého Orlieho ostrova je Zeta, ktorá zo vštekého najviac túži po slnečných plážach Píplandu. Jej najbližšími spolupracovníkmi sú zas Debbie, ktorá by pre svoju kráľovnú spravila všetko, a vedec Glenn, hlavný strojca Zetinej ničivej superzbrane, ktorú musí tím zložený z Vtákov a Krochkáčov zničiť.

Aj tím Vtákov a Krochkáčov má svojich nováčikov. Medzi nimi je napríklad Garry, génius, ktorý má na svedomí všetky technologické hračky, pomocou ktorých sa Red spolu s priateľmi snaží nepozorovane dostať na Orlí ostrov. Ďalším novým členom tímu je Courtney, Leonardova nová asistentka. Hoci trávi viac času ako pri práci vypisovaním na telefóne a počúvaní hudby, je asi najschopnejšou asistentkou, akú kedy Leonard mal – čo však nemusí nič znamenať. Chýbať, samozrejme, nebudú ani zlaté vtáčie mláďatá, ktoré počas filmu prežijú svoje vlastné veľké dobrodružstvo.

Zapojte sa do súťaže o 1x balíček, ktorý obsahuje pero Angry Birds 2, pravítko set Angry Birds 2 a zápisník Angry Birds 2, 1x balíček obsahujúci tričko Angry Birds 2 a figúrku Angry Birds 2. Stačí, ak správne odpoviete na súťažnú otázku.

Súťaž je ukončená od 12:00:00 27.09.2019. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na našich stránkach iné súťaže na našej stránke
Víťaz(mi) tejto súťaže sú:
Martinka Kovačicova, Veľké Úľany
Zlatuša Holubová, Bratislava

Súťaž bola ukončená 12:00:00 27.09.2019. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na Damskajazda.sk

Víťaz(mi) tejto súťaže sú:

Martinka Kovačicova, Veľké Úľany
Zlatuša Holubová, Bratislava

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom