Súťaž s filmom 100 % Vlk

Sutaz_100 vlk.jpg
Foto: Bontonfilm

Reč je o skvelom animovanom filme 100 % VLK, ktorého slovenská premiéra na veľkých plátnach bude 17. decembra. Na svoje si prídu všetci milovníci psov, vlkov, vlkolakov a ďalších chlpatých tvorov, ale i kvalitných animákov.

Hlavným hrdinom príbehu je sympaťák s extravagantným účesom a cool vyholeným pásikom v obočí Freddy Lupine. Freddy má štrnásť a vyzerá v podstate ako väčšina chlapcov v jeho veku. Akurát… nie je tak celkom chlapec. Je súčasťou hrdého, starého rodu vlkolakov a všetci jeho blízki aj vzdialení príbuzní očakávajú, že sa raz z neho stane vodca svorky – rovnako ako bol kedysi jeho otec.

Keď nadíde slávnostná noc jeho prvej premeny, Freddy je pripravený stať sa hrôzostrašným a silným vlkolakom. Niečo sa však zvrtne a Freddy sa zmení na nie príliš dravého ani veľmi strašidelného, zato ale mimoriadne rozkošného… pudlíka. Toto je 100 % sklamanie pre všetkých. Keďže vlci a psi sebou navzájom pohŕdajú, Freddy sa stáva hanbou rodiny a končí na ulici. Zatiaľ. Čarovná noc a spln prvej premeny stále trvá a Freddy musí do rána dokázať, že je skutočným 100 % vlkom, inak bude navždy vylúčený zo svorky.

So srdcom vlka a ružovou natupírovanou frizúrou sa pudel Freddy vydáva za dobrodružstvom a kopou zábavy. Stretne pár túlavých psích kamošov, šialeného zmrzlinára, zažije psie väzenie, odhalí jedno dávne tajomstvo a napokon všetkým dokáže, že 100 % vlkolak môže byť drsný ako vlk a zároveň rozkošný a kučeravý ako pudlík. Tí najlepší vlci totiž nemusia mať najväčšie tesáky ani pazúry, musia však mať najväčšie srdce.

Film 100 % vlk nadväzuje na úspešné animáky, ktoré v sebe kombinujú hrôzostrašné postavy a kulisy so „strašidelne“ veľkou porciou zábavy (Rodina Addamsovcov, Príšerákovci, Hotel Transylvánia, Monster High: Škola duchov, Príšerky s.r.o. a pod.), no zároveň deťom aj dospelým prináša pozitívny odkaz o odvahe, tolerancii a vzájomnom rešpekte.

Rodinnú animovanú komédiu 100 % vlk si budete môcť na veľkom plátne vychutnať s prvotriednym slovenským dabingom, o ktorý sa postarali Michal Domonkoš, Natália Kóšová, Dušan Szabó, Martin Kaprálik, Zuzana Porubjaková, Zuzana Kronerová a ďalší. Film prichádza do slovenských kín od 17. 12. 2020.

Zapojte sa do súťaže o:

  • 1x filmový hrnček
  • 1x kozmeticky balíček značky Dermacol
  • 1x 2 vstupenky do sieti Cinemax

Stačí, ak správne odpoviete na súťažnú otázku.

Súťaž je ukončená od 12:00:00 28.12.2020. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na našich stránkach iné súťaže na našej stránke
Víťaz(mi) tejto súťaže sú:
Marika Michálková, Považská Bystrica
Andrea Szalaiova, Želiezovce
Ludmila Langerova, Prešov

Súťaž bola ukončená 12:00:00 28.12.2020. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na Damskajazda.sk

Víťaz(mi) tejto súťaže sú:

Marika Michálková, Považská Bystrica
Andrea Szalaiova, Želiezovce
Ludmila Langerova, Prešov

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom