Súťaž: Príjemné uvoľnenie a čistá myseľ? DrWITT RELAX má na to recept

Dav

Nech sa už venujete akémukoľvek športu, nemali by ste podceňovať ani čas potrebný na oddych a uvoľnenie. Vhodne zvolená kombinácia minerálov a vitamínov vám pomôže zregenerovať nielen svaly, ale aj unavenú myseľ. Odbúrajte stres pomocou vitamínovej minerálnej vody pre športovcov a aktívnych ľudí DrWITT RELAX!

DrWITT RELAX s príchuťou čierna ríbezľa, brusnica & ibištek obsahuje horčík a vitamín B6,  ktoré prispievajú k zníženiu miery vyčerpania a k celkovej psychickej pohode.  V jednej fľaši sa nachádza viac ako 100% doporučeného denného príjmu vitamínu B6 a B12 a viac ako polovica doporučeného denného príjmu horčíka.

A prečo je pre celkové uvoľnenie organizmu dôležitá práve táto kombinácia? Vitamíny B sú nevyhnutné pre správne fungovanie nervového systému, pomáhajú pri poruchách spánku, depresívnej nálade, či nervozite. Horčík je naopak potrebný pre správne fungovanie svalov a prenos nervových vzruchov. Jeho príjem tiež dokáže znížiť únavu a prispieť k správnemu psychologickému fungovaniu.

Vitamínová minerálna voda DrWITT RELAX je navyše doplnená o výťažok jednej z najstarších bylín tradičnej medicíny- citrónovej trávy. Tá má potenciál uvoľniť kŕče a upokojiť nervy.

Odpovedzte na jednoduchú otázku a vyhrajte športovú tašku plnú vitamínovej vody DrWitt:

Súťaž je ukončená od 23:59:59 21.10.2019. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na našich stránkach iné súťaže na našej stránke
Víťaz(mi) tejto súťaže sú:
Viera Táborská

Súťaž bola ukončená 23:59:59 21.10.2019. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na Damskajazda.sk

Víťaz(mi) tejto súťaže sú:

Viera Táborská

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom