Súťaž o vstupy na Tomáš Klus - Turné 2014 vyžrebovaná

Tomáš Klus
Tomáš Klus facebook.com/Tomáš Klus (Sony Music)

Zapojte sa do hry o vstup pre dve osoby na Tomáš Klus – Turné 2014, ktoré sa bude konať 13.8.2014 v Pezinku.

Máte jedinečnú šancu vyhrať vstup pre dve osoby na jednu z najzaujímavejších hudobných akcií roka – Tomáš Klus – Turné 2014 ktoré sa bude konať 13.8.2014 v Pezinku.

Po veľkom jarnom úspechu, sa na slovenské pódiá vracia jedna z najvýraznejších osobností českého hudobného sveta. Český slávik Tomáš Klus a jeho Cílová Skupina odohrajú letné turné hneď v 3 slovenských mestách. Diváci sa opäť môžu tešiť na nekonvenčného speváka, ktorý je známy tým, že obľubuje úzky kontakt so svojím publikom. Tomáš Klus a jeho Cílová Skupina odohrajú pesničky z nového albumu Proměnamě, tiež však zaznejú známe hity zo staršej hudobnej produkcie speváka.

Úvodný koncert sa uskutoční 13. 8. 2014 v Pezinskom amfiteátri. Koncerty budú pokračovať na východe Slovenska. Dňa 19. 8. 2014 sa Klus predstaví v amfiteátri v Humennom a 20. 8. 2014 v Košiciach v Infiniti aréne.

Ďalšie informácie o koncertoch a predaji vstupeniek nájdete TU.

Klus
Klus

Chcete sa aj vy zapojiť do hry o vstup pre dve osoby na Tomáš Klus – Turné 2014 v Pezinku?

Stačí správne odpovedať na súťažné zadanie: Ako sa volá nová česká rozprávka, v ktorej si Tomáš Klus, spolu s Vojtom Dykom a Zdeňkom Piškulom, zahral jednu z hlavných postáv?

Odpoveď na otázku nájdete TU

Správne odpovede posielajte do: 11.8. 2014 do 12:00

Každý účastník súťaže výslovne prehlasuje, že súhlasí s Podmienkami súťaže na portáli Dámskajazda.sk.

Vyhovuje Vám viac koncert v Košiciach? Zapojte sa do súťaže o vstup pre dve osoby na Tomáš Klus – Turné 2014 v Košiciach!

Výherca:

Barbora Konečná, Malinovo

Oops! Je nám ľúto, ale tento formulár nepracuje správne, problém je na našej strane. Pre nápravu situácie nás môžete kľudne kontaktovať

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom