Súťaž o vstupy na ONE DAY JAZZ FEST 2014 vyžrebovaná!

One Day Jazz Fest
One Day Jazz Fest One Day Jazz Fest

Zapojte sa do hry o vstup pre 2 x dve osoby na ONE DAY JAZZ FEST 2014.

Máte jedinečnú šancu vyhrať dva krát vstup pre dve osoby na jednu z najzaujímavejších hudobných akcií roka – ONE DAY JAZZ FEST 2014 v Bratislave a Košiciach!

Projekt ONE DAY JAZZ FEST sa už druhý rok po sebe predstaví v dvoch mestách, v Bratislave i v Košiciach. Milovníci jazzu na východnom Slovensku si dlho očakávanú hudobnú šou vychutnajú ako prví, 11. apríla v košickom Kulturparku. Hneď na druhý deň, 12. apríla sa festival predstaví v Bratislave v Ateliéri Babylon.

Headlinerom tohtoročného ONE DAY JAZZ FESTU je celosvetovo uznávaný a jeden z najvyhľadávanejších bubeníkov Chris Dave, ktorý má okrem svojich sólových projektov na konte spolupráce s hviezdami ako Adele, Robert Glasper Experiment, Kennym Garrettom, Toni Braxton a desiatkami ďalších umelcov.

Okrem tejto hviezdy na pódiu vystúpia aj slovenskí elitní hudobníci ako klavirista Eugen Vizváry so svojím sólovým projektom a hosťom Anitou Soul, v ktorom sa vystriedajú tí najlepší slovenskí hudobníci ako Oskar Rózsa, Štefan a Michal Bugalovci. Okrem neho návštevníkov Kulturparku zabaví DJ VEC, Martin Janočko a projekt Detská Porcia.

Line-up bratislavského koncertu doplní osobne organizátor festivalu Martin Valihora, ktorý predstaví svoju novú hudobnú spoluprácu s DJom Vec-om. Opäť nebude chýbať Eugen Vizváry so svojou novou šou. V Bratislave doplnia Oskara Rózsu a bratov Bugalovcov aj Rado Tariška a výnimočný slovenský talent, bubeník Dávid Hodek.

Chcete sa aj vy zapojiť do hry o 2 krát vstup pre dve osoby na ONE DAY JAZZ FEST 2014? Pripravili sme pre Vás dve vstupenky na ONE DAY JAZZ FEST 2014 v Košiciach a dve vstupenky na ONE DAY JAZZ FEST 2014 v Bratislave.

Stačí správne odpovedať na súťažné zadanie: Kto je tohtoročným headlinerom festivalu ONE DAY JAZZ FEST? K správnej odpovedi nezabudnite pripísať, do akého mesta chcete vyhrať vstupy – do Bratislavy, alebo do Košíc.

Správne odpovede posielajte do 10.4. 2014 do 12:00.

Každý účastník súťaže výslovne prehlasuje, že súhlasí s Podmienkami súťaže na portáli Dámskajazda.sk.

Výhercovia:

Andrea Sekanová, Bratislava

Slávka Uličná, Košice

Oops! Je nám ľúto, ale tento formulár nepracuje správne, problém je na našej strane. Pre nápravu situácie nás môžete kľudne kontaktovať

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom