Súťaž o vstup na ONE DAY JAZZ FESTIVAL vyžrebovaná!

ONE DAY JAZZ FESTIVAL
ONE DAY JAZZ FESTIVAL ONE DAY JAZZ FESTIVAL

Máte jedinečnú šancu vyhrať vstup pre dve osoby na jednu z najzaujímavejších hudobných akcií roka – ONE DAY JAZZ FESTIVAL v Bratislave.

Po veľkom aprílovom úspechu prichádza ONE DAY JAZZ FESTIVAL už po druhýkrát v tomto roku. Ako inak, opäť s unikátnou hudobnou lahôdkou pre milovníkov tej najlepšej hudby. Po uznávanom americkom bubeníkovi Chrisovi Daveovi, ktorý zahviezdil ako headliner jarného ONE DAY JAZZ FESTIVALU, si to v novembri namieri na Slovensko ďalšia jazzová ikona. A opäť „v tom má prsty“ slovenský bubeník a otec festivalu, Martin Valihora

Headlinerom nadchádzajúceho ONE DAY JAZZ FESTIVALU je svetová jazzová ikona, charizmatický kontrabasista, basgitarista, spevák a skladateľ v jednej osobe AVISHAI COHEN so svojím projektom AVISHAI COHEN TRIO, ktoré aktuálne zbiera neutíchajúce ovácie po celom svete. Objav legendárneho jazzového klaviristu Chicka Coreu má na konte nahrávanie i vystupovanie s hviezdami ako Bobby McFerrin, Roy Hargrove, Herbie Hancock, Alicia Keys či s Londýnskym a Izraelským filharmonickým orchestrom.

Ako ďalší exkluzívny zahraničný hosť sa 7. novembra vo Veľkej sále bratislavského ISTROPOLISU predstaví tiež dychberúca americká speváčka VIVIAM SESSOMS, ktorú preslávila spolupráca s Joe Cockerom i s legendami ako Michael Jackson, Stevie Wonder, Sinead O Connor, Pink a mnohými ďalšími.

Slovenskú jazzovú scénu bude v rámci line-upu reprezentovať MARTIN VALIHORA GROUP v zložení slovenských aj medzinárodných hudobníkov.

Ak si aj Vy chcete vychutnať poriadnu dávku kvalitného jazzu., zapojte sa do hry o vstup pre dve osoby na ONE DAY JAZZ FESTIVAL.

Stačí správne odpovedať na súťažné zadanie: Odkiaľ pochádza hudobník AVISHAI COHEN?

Správnu odpoveď nájdete na: http://www.ticketportal.sk/event.aspx?id=19324

Správne odpovede posielajte do 28.10. 2014 do 12:00.

Výherca:

Pavol Palffy, Bratislava

Oops! Je nám ľúto, ale tento formulár nepracuje správne, problém je na našej strane. Pre nápravu situácie nás môžete kľudne kontaktovať

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom