Súťaž o vstup do Body En. Clubu a Fish pedikúru vyžrebovaná

Body Energy Club
Body Energy Club

Dámskajazda.sk spúšťa súťaž o 1x vstup pre dve osoby do Body Energy Clubu a 3 x Fish pedikúru v Palawi Asia Spa.

Zapojte sa do súťaže a vyhrajte lákavé ceny!

Štyria z Vás majú možnosť vyhrať:

1x vstup pre dve osoby do Body Energy Clubu v Bratislave

a

3 x Fish pedikúru v Palawi Asia Spa v Bratislave

BODY ENERGY CLUB

Súmrak tukov – pridajte sa k nám a ostanete naveky štíhli.

Body energy club prichádza s revolučným programom chudnutia nazvaným Súmrak tukov. Viac o tomto úspešnom projekte zistíš na www.body.sk. Body energy Club je tu pre všetkých, ktorí majú radi výzvy a chcú dosahovať stále vyššie ciele. Je to 3300 m2 plných pozitívnej energie, relaxu, zábavy a prekonania samých seba. Staň sa súčasťou komunity, ktorá ťa bude neustále hnať dopredu.

Nájdeš tu Fitness & Cardio zónu, ktorá je tu na budovanie kondície, naberanie svalovej hmoty a spevnenie celého tela. Ženy cvičenie častejšie zameriavajú na tvarovanie postavy a redukciu telesnej hmotnosti, muži na rast svalovej hmoty a vyrysovanie postavy. Aerobic a Spinning pomáha budovať kondíciu a pohyblivosť zábavnou a nenútenou formou. Spoločne dosiahneme ladnejšie a precíznejšie pohyby, nabijeme sa energiou, vyplavíme endorfíny a popritom priebežne celé telo spevnie.

Na výber je až 28 druhov cvičení pod vedením 35 profesionálnych cvičiteľov. Body & Mind sekcia ti pomôže nájsť vnútornú rovnováhu, zrelaxovať po náročnom dni a načerpať novú energiu. Spoločne nájdeme pokoj duše aj vzpruženie tela. Pool & Wellness zóna je miestom pokoja a oddychu v dnešnom hektickom svete. Čaká ťa tu 20 m bazén s možnosťou profesionálne vedených plaveckých tréningov. A po hodine plávania je čas na relax, stačí si vybrať – k dispozícií máme vírivú vaňu s výhľadom na Bratislavu, 3 rôzne sauny a Pool bar a množstvo doplnkových služieb. Všetko a ešte oveľa viac nájdeš na www.body.sk.

Palawi Asia Spa
Palawi Asia Spa

Fish Pedikúra v Palawi Asia Spa

V Palawi Mini sa poskytuje tzv. Fish pedikúru – mikromasáž a prírodný píling v jednom s rybičkami Garra Rufa.

Na túto procedúru sa používajú špeciálne rybky Garra Rufa. Tie majú niekoľko jedinečných vlastností:

• Svojimi maličkými čeľusťami bez zúbkov dokážu odstraňovať zrohovatené časti pokožky (aj drobné zádery, zvyšky po pľuzgierikoch).

• Vylučujú popri tom enzýmy, ktoré majú preukázateľne liečivé účinky (tie sa využívajú hlavne v pomocných, alternatívnych liečebných metódach pri psoriáze, ekzémoch).

• Pôvodným prirodzeným prostredím tohto druhu rybičiek sú termálne pramene, preto sú navyknuté na teplotu až do 36°C, čo je veľmi príjemné pre ľudské telo.

V špecializovaných zariadeniach sa rybičky Garra Ruffa používajú na celotelové ošetrenia pokožky, ako alternatívna liečba, tzv. ichtioterapia. Až takúto ambíciu my nemáme, našu procedúru ponúkame ľuďom, ktorí sa chcú zoznámiť s našimi rybičkami a dopriať si trocha zábavy a pôžitku v jednom.

Viac informácií nájdete na www.palawi.sk

Chcete sa aj vy zapojiť do hry o spomínané ceny?

Aby ste boli zaradení do losovania o výhry, musíte splniť nasledovné podmienky:

1. Staňte sa našim fanúšikom na FB stránke Dámska jazda a zdieľajte FB stránku Dámska jazda vo vašom FB profile.

2. Odpovedzte na jednoduchú otázku vo formulári nižšie: Aký Trend týždňa bol uverejnený dňa 30.5. v rubrike Móda a štýl na našej stránke? Odpoveď nájdete na stránke www.damskajazda.sk.

Správnu odpoveď môžete posielať do 7. júna 2013 do 12:00.

Súťaž trvá od 31.mája 2013 do 7. júna 2013 do 12:00.

Každý účastník súťaže výslovne prehlasuje, že súhlasí s Podmienkami súťaže na portáli Dámskajazda.sk.

Výhercovia:

1 x 2 vstupy do Body Energy Clubu:

Peter Navračič, Bratislava

3 x poukážka na Fish Pedikúru:

Marianna Ridarčíková, Bratislava

Mária Hudecová, Bratislava

Jarmila Janišová, Trnava

Srdečne blahoželáme!

Oops! Je nám ľúto, ale tento formulár nepracuje správne, problém je na našej strane. Pre nápravu situácie nás môžete kľudne kontaktovať

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom