Súťaž o vouchery na vianočný nákup v ZOOTe vyžrebovaná

Pre mamu.jpeg

Máme pre vás ďalšiu skvelú vianočnú súťaž!

Opäť si tak ako každý rok lámate hlavu, čo kúpiť vašim najmilším pod stromček? Máme pre vás inšpirácie. Zároveň si s nami zasúťažte o skvelý darčekový nákup v ZOOTe.

Pre mamu

Mama je mama a jednoducho si zaslúži to najlepšie. Za všetky tie roky materskej lásky a nekonečnej trpezlivosti si mamy zaslúžia modré z neba. Vyberajte preto s láskou a dôsledne.

Pre tata

Táto kategória patrí medzi najťažšie. Kupujete každý rok sadu kozmetiky? Zmeňte to. Otcovia sú naši hrdinovia – v detstve chceme byť ako oni, v puberte nechceme byť ani náhodou ako oni a v dospelosti občas ľutujeme, že s nimi netrávime viac času. Inšpiráciu nájdete tu:

Pre sestry a kamošky:

Smejete sa rovnakým vtipom, pokukávate po rovnakých chlapoch (= všetkých) a plačete pri rovnakých filmoch. Ale beda keď dôjde na rovnaké handry! Poistite si to a zaobstarajte jej niečo fajn na seba, nech vám ten sveter nabudúce už neberie:

Pre veľkých aj malých bratov a kamošov

Za všetky tie naprieky a domáce bitky by si pod stromček zaslúžil akurát tak figu, ale vy viete, že bez neho by to nešlo. Tak mu kúpte niečo „chlapské“, nech neplače. Kamarát do dažďa je je záchranou pre každú z nás, ktorá nemala to šťastie mať brata. Drsné a krásne darčeky nájdete tu:

Pre starých rodičov

Babkine koláče, láskavé pohladenie a primerané rozmaznávanie je neoceniteľným zážitkom nášho detstva. Dedove zážitky z mladosti, múdrosti a pevná, ale láskavá ruka ani nehovoriac… Kúpte im niečo osobné, niečo čím predbehnete všetkých ostatných vnukov. Pre deda nájdete tipy tu a pre babičky tu:

Výhercovia: Radoslava Mindeková Kysucké Nové Mesto, Lenka Klanduchová Šenkvice, Zuzana Holecová Bratislava

Jeeej! Nepodarilo sa nám nájsť váš formulár.


Oops! Je nám ľúto, ale tento formulár nepracuje správne, problém je na našej strane. Pre nápravu situácie nás môžete kľudne kontaktovať

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom