Súťaž o voucher na originálne darčeky pre každú príležitosť

Obr. voucher 1.png

Či už hľadáte ten najlepší darček pre milovníka skutočného adrenalínu za volantom, gurmána, ktorý ocení degustáciu vzácnych vín, športovca, ktorý holduje záplave endorfínov, alebo pohodára, ktorý si rád dopraje relax pri masáži – na Adrop.sk nájdete všetko na jednom mieste.

Adrop patrí medzi najväčšie portály zamerané na rôznorodé zážitky, medzi ktorými nájdete aj ten pravý pre vás alebo vášho blízkeho. Stačí si premyslieť, či jeho srdce plesá po osemvalcoch, motýľoch v bruchu pri tandemovom zoskoku z lietadla, alebo kľudovom režime pri odpočinku kúpeľov.

Ak ste si tento rok nechali nákup darčekov na poslednú chvíľu v ponuke Adrop.sk si jednoducho vyberiete online a v priebehu pár minút ho môžete mať na vašej e‑mailovej či poštovej adrese. Avšak, nielen originálny darček, ale už aj jeho exkluzívne darčekové balenie môže prekvapiť. Napríklad s kanister barom plným vybraného alkoholu (vhodný len pre dospelých) alebo debnou s páčidlom zabodujete rovno dvakrát! V tejto debne je navyše ukrytý poukaz na zážitok podľa vášho výberu.

Sk_vanoce_bedna_triko_voucher_transparent.png

A pokiaľ neviete, čo s plánmi na Silvestra, nájdete tu aj špeciálnu požičovňu virtuálnej reality, ktorá sa zaručene postará o program z iného sveta.

Zapojte sa do súťaže o univerzálny poukaz a doprajte parádny zážitok sebe alebo svojim blízkym. Stačí, ak správne odpoviete na súťažnú otázku.

Súťaž je ukončená od 12:00:00 23.12.2020. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na našich stránkach iné súťaže na našej stránke
Víťaz(mi) tejto súťaže sú:
Roman Falat, Bratislava

Súťaž bola ukončená 12:00:00 23.12.2020. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na Damskajazda.sk

Víťaz(mi) tejto súťaže sú:

Roman Falat, Bratislava

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom