Súťaž o program na chudnutie so Alpha Phi s.r.o. vyžrebovaná

Hypoxi štúdio Alphaphi
Hypoxi štúdio Alphaphi DJ

Premeňte svoj sen o schudnutí na skutočnosť so štúdiom Alpha Phi s.r.o..

Získajte 12 x kombi cvičení v štúdiu Alpha Phi s.r.o.

Súťažná otázka : Kde v Bratislave sa nachádza štúdio Alpha Phi s.r.o.?

Správne odpovede píšte do odpovedného formulára do 28.3.2014 do 12:00.

CHUDNITE NA ÚROVNI – prevratná metóda v chudnutí

Alpha Phi HYPOXI štúdio je jedinou prevádzkou v Bratislave s technológiou HYPOXI.

Ako jediné štúdio na trhu pracuje s pretlakom aj podtakom, čim je zabezpečená mimoriadna účinnosť. Zároveň kombináciou pôsobenia prístrojov HYPOXI naraz riešime v štúdiu cielené odbúravanie tuku, liečbu celulitídy a zvyšovnanie elasticity pokožky. Tento efekt je možný vďaka patentovanej technológii HYPOXI. Jej pôsobením vieme rozprúdiť aj zablokovaný metabolizmus. Úspech terapie je podporený osobnou konzultáciou, po ktorej nastavíme program klientke presne na mieru. Klienti už po prvých dvoch – troch HYPOXI ošetreniach zaznamenávajú úbytok tuku v problémových partiách, ktorý si všimnú najmä na oblečení.

V štúdiu sa klientka stretne s pozitívnym myslením a podporou, tak aby sa cítila bezpečne, chudnutie prebieha bez stresu, v príjemnom prostredí. Klientke odporučíme pre ňu najvhodnejšiu terapiu, kombináciu, množstvo a frekvenciu ošetrení. V štúdiu riešime od drobných korekcií až po veľké redukcie, máme úspešné postupy pre všetky typy postáv, pričom každý klient je pre nás jedinečný. Sme jediné štúdio, ktoré má špeciálny program dokonca aj pre pánov.

Klientovi na želanie prevedieme osobnú analýzu tela, ktorú následne odborne prekonzultujeme. Úspechy môžeme sledovať aj meraním objemov jednotlivých želaných partií tela, klientom je samozrejme k dispozícií aj stravovacie poradenstvo. Postup počas terapie s klientom vždy prekonzultujeme.

Frekvencia návštev počas týždňa závisí od cieľa, ktorý chceme spolu s klientom dosiahnuť. Podľa časových požiadaviek dokážeme pripraviť klientovi program od expresného až po program určený pre dlhodobú redukciu, vrátane programov určených na udržiavanie postavy a rozprúdenie metabolizmu. Terapia HYPOXI je podporená radami a starostlivosťou našich terapeutov tak, aby výsledok splnil všetky Vaše očakávania. Referenciami sú spokojní klienti, klienti prichádzajúci na odporúčania a tiež kilogramy spáleného tuku.

V štúdiu Alpha Phi Vám HYPOXIterapia dodá energiu, odbúra pocit únavy a vyčerpanosti. Dodáme Vám opäť elán a sebavedomie. Privedieme Vás k úspechu a spokojnosti!

Viac informácií nájdete na ww.alphaphi.sk .

Súťaž trvala od 14. marca 2014 do 28. marca 2014 do 12:00.

Každý účastník súťaže výslovne prehlasuje, že súhlasí s Podmienkami súťaže na portáli Dámskajazda.sk.

Výherca:

Pavol Božík, Bratislava

Oops! Je nám ľúto, ale tento formulár nepracuje správne, problém je na našej strane. Pre nápravu situácie nás môžete kľudne kontaktovať

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom