Súťaž o Premenu vyžrebovaná!

Žena s kvetmi
Žena s kvetmi Shutterstock

Zapojte sa do súťaže o Premenu s partnermi projektu – Make-up Studio Eurovea, kozmetikou Sothys, Kaderníckym salónom Igora Novosada a módnou značkou Reserved.

Zapojte sa do súťaže o Premenu na našom portáli www.damskajazda.sk.

Súťaž bude trvať od pondelka 11. novembra do štvrtka 14. novembra 2013 do 12:00.

Výherkyňa získa kozmetické ošetrenie v Salóne Sothys, líčenie v Make-up Studio Eurovea, nový účes v Kaderníckom salóne Igora Novosada a fotenie s módnou značkou Reserved.

Vstúpte do sveta Sothys Paris!

Sothys Paris, svet rafinovaný zmyselnosťou a emóciami, legendárny názov, ktorý predstavuje špičkovú kvalitu a prestíž v salónoch krásy a spa centrách na celom svete.

Rovnaká vášeň pre dokonalosť a rovnaké hľadanie absolútnej krásy, odhaľujú muži a ženy už viac ako 60 rokov. Vysoko špecializovaná spoločnosť Sothys Paris vždy pôsobila s výnimočným záväzkom pre výskum a inováciu. Patrí na prvé miesta expertov na krásu.

Srdcom všetkých ošetrení je patentovaná masáž Digi-Esthétique® – exkluzívna masážna technika, ktorá aj z obyčajného ošetrenia vytvorí nezabudnuteľný zmyslový zážitok.

Skúsenosti a absolútna krása so Sothys!

Nenechajte si ujsť unikátne intenzívne ošetrenie Sothys Paris. Vysoko sofistikované ošetrenia vykonávané terapeutkou s exkluzívnymi účinnými látkami, ktorých výsledky vidieť už po prvom vykonaní ošetrenia. Kompletná tvárová starostlivosť harmonizujúca potreby pleti a prinášajúca uvoľnenie. Sothys produkty vždy kombinujú zmyselnosť, prírodu a účinnosť.

Viac informácií nájdete na adrese www.sothys.sk

Líčenie v Make-up Studio Eurovea

V ponuke spoločnosti Make-up Studio Eurovea nájdete širokú škálu viac ako 200 druhov produktov, viac ako 300 farieb v rôznych gramážach, variáciách a jedinečný refilový kazetový systém. Tento Vám umožňuje vyskladať si rôzne produkty podľa Vašej potreby do kaziet a následne ich vymienať, dopĺňať.

Výrobky sa vyznačujú vysokou pigmentáciou, intenzívnymi farbami a úžasnou krycou schopnosťou.

Make-up Studio Slovakia, s.r.o, Vám okrem produktov ponúka aj vizážistické služby na rôzne príležitosti, ako aj poradenstvo a profesionálne vizážistické školenia a workshopy. Školíme individuálne aj kolektívne, v slovenskom, nemeckom a anglickom jazyku.

Viac informácií nájdete na adrese www.makeupstudio.sk a na Facebooku.

Igor Novosad
Igor Novosad arch. I.N.

Nový účes v Kaderníckom salóne Igora Novosada

Igor Novosad je etablovaný kadernícky brand už od roku 1997. Počas kariéry sa Igor Novosad sústredil a prezentoval výhradne v spojení s témami vlasov, vlasového poradenstva a vizáže.

Značku Igor Novosad charakterizujú hodnoty kvality poctivej práce, prácou dosiahnutého uznania, pozitívneho vplyvu na zákazníka a zaslúženej prestíže.

Igor Novosad je známou TV tvárou s dlhodobou aj projektovou mediálnou prezentáciou.

Salón Igora Novosada predstavuje aj profesionálny, moderný a dynamický kadernícky tím, ktorý sa v príjemnej atmosfére postará o Vaše vlasy.

Vlasoví experti vyškolení na prestížnych európskych kaderníckych akadémiách.

Podľa skúseností a zamerania sú tu kaderníci rozdelení do pozícií tak, aby vyhoveli všetkým nárokom všetkých našich zákazníkov.

Viac informácií nájdete na adrese www.igornovosad.com.

Fotenie s módnou značkou Reserved – BLACK COUTURE

Čierne káro a čierna koža – dokonalé trendové spojenie

Čierna je kráľovná farieb a dominuje aj v tomto trende. Nájdete tu aj monochromatický look a kombinácie čiernej a bielej, ktoré spolu zaručene budú priťahovať pozornosť.

Reserved
Reserved - BLACK COUTURE Reserved

Viac informácií nájdete na www.reservedklub.sk.

Stačí do odpovedného formulára doplniť vaše kontaktné údaje, pridajte heslo Premena a budete zaradení do žrebovania o Premenu!

Súťaž trvá od pondelka 11. novembra do štvrtka 14. novembra 2013 do 12:00.

Každý účastník spolu so zapojením sa do súťaže výslovne prehlasuje, že súhlasí s Podmienkami súťaže na portáli www.damskajazda.sk.

Výherca:

Jana Melicherčíková, Bratislava

Srdečne blahoželáme!

Oops! Je nám ľúto, ale tento formulár nepracuje správne, problém je na našej strane. Pre nápravu situácie nás môžete kľudne kontaktovať

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom