Súťaž o Premenu vyžrebovaná!

Beauty
Beauty Shutterstock

Zapojte sa do súťaže o Premenu s partnermi projektu – kozmetickým salónom Just Perfect a kaderníckym salónom Hairline.

Zapojte sa do súťaže o Premenu na našom portáli www.damskajazda.sk.

Súťaž bude trvať od utorka 3. septembra do piatka 6. septembra 2013 do 12:00.

Výherkyňa získa kozmetické ošetrenie v kozmetickom salóne Just Perfect !, farbenie vlasov s úpravou účesu od kaderníckeho salónu Hairline a módne fotenie.

Kompletný kadernícky servis s americkou technológiou v salóne Hairline

Pre krásu a perfektnú kondíciu vlasov so systémom priateľským k životnému prostrediu a bez testovania na zvieratách!

Starostlivosť o vlasy v kaderníctve Hairline s patentovanými technológiami – jedinečnými vo svojom výkone.

Používame šampóny s katiónovou hydratáciou pre optimálnu vlhkosť vo vnútri vlasu, šampóny bez sulfátov ( sulfate free) pre farbené vlasy, šampóny pre hĺbkové čistenie, šampóny pre veľmi poškodené vlasy, šampóny pre stimuláciu rastu, šampóny pre zosvetľované vlasy, organické šampóny … navlas na váš vlas:)

Kadernícky salón Hairline
Kadernícky salón Hairline

Pre pánov šampóny bez sulfátov a parabénov, pre svieži pocit a ľahkú úpravu s líniou CHI MAN. Podľa želania s veľmi príjemnou masážou (po strihaní), pre záverečný príjemný relax…Pre zákazníkov, ktorí vyhľadávajú organický servis – kompletná starostlivosť s organickými produktmi CHI Organics Nutrient Therapy, sulfate & paraben free.

Pre oživenie farby používame kondicionéry s organickými pigmentmi – samozrejme z línie CHI Organics. Pre dokonalú starostlivosť a ošetrenie s vínimočnými ingredienciami CHI Royal Treatment. Perly a biele hľuzovky, aminokyseliny a proteíny zo vzácnych zdrojov a jedinečnými výsledkami. Dokonalé pre všetky typy vlasov.

Viac informácií nájdete na adrese www.kadernictvohairline.sk

Zdravá krása s kozmetickým salónom Just Perfect !

Ženy i muži sa čoraz aktívnejšie starajú o svoj zovňajšok. Radi by vyzerali rovnako atraktívne po celý život. Aj keď starnutie nie je možné zastaviť, dá sa aspoň spomaliť. Kombináciou zdravej výživy, pohybu a procedúr, ktoré nájdete v salóne Just Perfect !, je možné, aby každý omladol hneď o niekoľko rokov.

Kozmetický salón Just Perfect !
Kozmetický salón Just Perfect ! Just Perfect !

Salón Just Perfect ! už dva roky poskytuje služby zamerané na omladzovanie a estetiku. Špecializuje sa na telové a tvarové terapie, ktoré nielen skrášľujú, ale aj liečia.

Vyskúšajte účinky rádiofrekvencie, ktorá podporí tvorbu kolagénu, zbavte sa celulitídy vďaka elektro-akustickej terapii, odstráňte nežiaduce chĺpky pomocou IPL epilácie a spoznajte blahodarné účinky prístroja HydraFacial. Skúsený personál vám rád poradí vo výbere vhodnej terapie. V prípade potreby je možné si dohodnúť aj konzultáciu s lekárom.

Výsledky uvidíte hneď, no ak sa terapia nezopakuje, efekt bude iba krátkodobý. Ak sa rozhodnete podstúpiť dlhodobejšiu kúru, aj výsledky budú trvácnejšie.

Výhodou salónu Just Perfect ! je tiež jeho cenová dostupnosť, ktorá má za cieľ ponúknuť služby čo najširšiemu spektru zákazníkov. Nesnažíme sa byť jednotkou v množstve vykonaných procedúr. V prvom rade chceme byť prví v spokojnosti našich zákazníkov. Poskytnúť im komfort, relax, zážitok a príjemné prostredie, do ktorého sa budú radi vracať.

Naším cieľom nie je, aby všetci ľudia vyzerali nádherne. Chceme, aby ľudia boli v prvom rade spokojní sami so sebou.

Viac informácií nájdete na adrese www.justperfect.sk

Stačí do odpovedného formulára doplniť vaše kontaktné údaje, pridajte heslo Premena a budete zaradení do žrebovania o Premenu!

Súťaž trvá od utorka 3. septembra do piatka 6. septembra 2013 do 12:00.

Každý účastník spolu so zapojením sa do súťaže výslovne prehlasuje, že súhlasí s Podmienkami súťaže na portáli www.damskajazda.sk.

Výherca:

Tatiana Hejbalová, Bratislava

Srdečne blahoželáme!

Oops! Je nám ľúto, ale tento formulár nepracuje správne, problém je na našej strane. Pre nápravu situácie nás môžete kľudne kontaktovať

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom