Súťaž o premenu s Dámskou jazdou vyžrebovaná!

Krásna žena
Krásna žena Shutterstock

Zapojte sa do súťaže o Premenu s partnermi projektu – Les Palisades a Luna Fashion.

Súťaž bude trvať od stredy 16. apríla 2014 do stredy 23. apríla 2014 do 12:00.

Výherkyňa získa kozmetické ošetrenie, úpravu účesu a líčenie v Salóne krásy Les Palisades, fotenie s módnou značkou LUNA Fashion.

Salón krásy Les Palisades
Salón krásy Les Palisades Les Palisades

Salón krásy Les Palisades

Salón Les Palisades sa nachádza v bratislavskom podhradí.

Ponúkame komplexné služby – kaderníctvo, kozmetika, masáže, manikúra, pedikúra, nechtový dizajn, telové ošetrenia, permanentný make up, 3D mihalnice.

Pracujeme s najlepšími značkami a vyberáme pre klientov len to najlepšie.

Viac informácií nájdete na www.lespalisades.sk .

LUNA Fashion
LUNA Fashion

Luna Fashion

Spoločnosť LUNA bola založená v Srbsku ako rodinná firma už v roku 1990. Vďaka kvalite a precíznosti jej obľúbenosť rástla a dnes už má predajne nielen po celom Srbsku, ale aj v mnohých iných krajinách ako je Čierna Hora, Bosna a Hercegovina, Macedónsko, Chorvátsko, Slovinsko, Nórsko, Holandsko, Austrália a sme veľmi radi, že od 17.9.2013 aj Slovensko.

Značka LUNA ponúka originálne elegantné dámske odevy. Zameriava sa na business módu, ktorá je dôkazom toho, že aj v nej sa môžete cítiť príjemne a zároveň vyzerať očarujúco. Modely sú vyrábané priamo v Srbsku a to v obmedzených množstvách, čo prispieva k ich exkluzivite. Náš bratislavský obchodík rovnako ako samotná značka LUNA nezabúda ani na nevyhnutnosť doplnkov, ktoré dopĺňajú naše kolekcie. Používané materiály sú kvalitné, prírodné a moderné.

Viac informácií nájdete na www.facebook.com/lunafashionbratislava a www.fashion-luna.com

Stačí do odpovedného formulára doplniť vaše kontaktné údaje, pridajte heslo Premena a budete zaradení do žrebovania o Premenu!

Súťaž trvala od stredy 16. apríla 2014 do stredy 23. apríla 2014 do 12:00.

Každý účastník spolu so zapojením sa do súťaže výslovne prehlasuje, že súhlasí s Podmienkami súťaže na portáli www.damskajazda.sk.

Výherkyňa:

Ľuboslava Zelinková, Bratislava

Oops! Je nám ľúto, ale tento formulár nepracuje správne, problém je na našej strane. Pre nápravu situácie nás môžete kľudne kontaktovať

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom