Súťaž o Premenu č.3 vyžrebovaná!

Žena, krása, kvet
Žena, krása, kvet Shutterstock

Zapojte sa do súťaže o Premenu s partnermi projektu – Salón krásy inVisage a módnou značkou F&F. Výherkyňa získa aj balíček kozmetiky od spoločnosti inVisage.

Zapojte sa do pravidelnej mesačnej súťaže na našom portáli www.damskajazda.sk, ktorej tretie kolo štartuje práve teraz, o Premenu s partnermi projektu – Salón krásy inVisage a módnou značkou F&F . Výherkyňa získa aj balíček kozmetiky od spoločnosti inVisage .

Dámskajazda.sk vyhlasuje novú súťaž!

Trvať bude od piatku 3.mája do piatku 10. mája 2013 do 12:00.

Výherkyňa získa líčenie a farbenie vlasov s úpravu účesu od Salónu krásy inVisage , fotenie v oblečení od módnej značky s darčekom F&F a ako bonus si odnesie produktový balíček od spoločnosti inVisage .

InVisage
Salón krásy inVisage inVisage

Salón krásy InVisage Vás pozýva do sveta dokonalej krásy a relaxu, kde môžete v príjemnom prostredí zabudnúť na každodenné starosti, zregenerovať svoje telo i myseľ a dopriať si komfortný pocit dokonalého uvoľnenia, z ktorého pramení príťažlivosť, spokojnosť a úspešnosť každého z nás.

Pocit relaxu a starostlivosť o zovňajšok má svoje čaro. Preto sa salón krásy inVisage už vyše 11 rokov stará o harmóniu tela a duše mužov i žien, ktorí chcú pre seba a svoj vzhľad urobiť niečo výnimočné.

Ponúkame Vám široké spektrum služieb s vysokým štandardom kvality, profesionálne a komplexné programy pre exkluzívnu starostlivosť o Vaše vlasy, pleť a telo.

Zažite zmenu podľa vlastných predstáv, navštívte naše centrum krásy a tím odborníkov Vám pomôže naplniť ciele, po ktorých túžite …

Módna značka F&F
F&F F&F

Módna značka F&F bola založená v roku 2000 vo Veľkej Británii, kde sa ešte v tomto roku začala predávať. Od samého začiatku je táto móda vyvíjaná a navrhovaná s ohľadom na individuálne potreby zákazníkov. V priebehu roka 2008 expandovala do strednej Európy, do Českej a Slovenskej republiky, Maďarska a Poľska, o dva roky neskôr sa rozšírila na Blízky východ a do Ázie, konkrétne do Turecka, Číny, Malajzie, Thajska a Južnej Kórei. V súčasnej dobe je britská módna značka F&F uvedená na 11 trhoch po celom svete, s viac než 2000 obchodmi.

Značka F&F predstavuje voľnočasové i formálne oblečenie a obuv pre mužov, ženy a deti. Našim cieľom je ponúkať širokú škálu kvalitných módnych výrobkov, preto sme našu ponuku rozčlenili do niekoľkých „podznačiek“, aby sme vyhoveli potrebám všetkých zákazníkov: F&F Black – formálne elegantné oblečenie, F&F Blue – denim, F&F True – štýlová móda pre veľkosť 46-56, F&F Basics – oblečenie pre každý deň za skvelé ceny, F&F Kids a F&F Baby – oblečenie pre bežné nosenie i zvláštne príležitosti určené deťom od 0 do 10 rokov.

Kolekcie vznikajú exkluzívne vo Veľkej Británii v tíme návrhárov, ktorí sledujú najnovšie módne trendy a inšpirujú sa svetovými značkami. Pri tvorbe kolekcií zároveň zohľadňujú špecifiká trhu, pre ktorý sú určené.Výrobcovia, u ktorých sú odevy F&F vyrábané, preto prechádzajú nezávislým auditom a ak je to možné, sú vyberaní výrobcovia v blízkom okolí obchodov.

Stačí odpovedať na otázku a budete zaradení do žrebovania o Premenu!

Súťažná otázka:

Aké prestížne ocenenie nesie salón inVisage?

Odpoveď nájdete na úvodnej stránke Salónu krásy InVisage.

Súťaž trvá od piatku 3.mája do piatku 10. mája 2013 do 12:00.

Každý účastník spolu so zapojením sa do súťaže výslovne prehlasuje, že súhlasí s Podmienkami súťaže na portáli www.damskajazda.sk.

Výherca:

Andrea Sekanová, Bratislava

Oops! Je nám ľúto, ale tento formulár nepracuje správne, problém je na našej strane. Pre nápravu situácie nás môžete kľudne kontaktovať

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom