Súťaž o poukážky na nákup od F&F vyžrebované!

Súťažte o 5 poukážok v hodnote 30 Eur na nákup výrobkov značky F&F
Všimnite si kozmopolitné palácové nohavice, ktoré sa stali populárnymi v tridsiatych a štyridsiatych rokoch minulého storočia! F&F

Všimnite si kozmopolitné palácové nohavice, ktoré sa stali populárnymi v tridsiatych a štyridsiatych rokoch minulého storočia!

Vo filmoch i v bežný deň ich nosili hviezdy strieborného plátna ako Katharine Hepburn, Greta Garbo či Marlene Dietrich. Počas šesťdesiatych rokov sa palácové nohavice opäť vrátili, no prekážali majiteľom reštaurácií a tak vydali zákaz ich nosenia všetkým ženám, ak sa chceli najesť. Dôvodom bol vraj výsmech na adresu mužov, ktorí si mysleli, že dámy majú sukňu a v skutočnosti mali široké nohavice. Dnes sa žiadne zákazy nekonajú, práve naopak. „Palácky” sú tu opäť v plnej sile. V F&F sú jednoduché aj vzorované, zvýrazňujúce štíhly driek, pohodlné a rozhodne veľmi štýlové.

Palácové nohavice už svojim názvom pripomínajú exotické krajiny, kde sa v záhradách prechádzal Yves Saint Laurent a predavači korenín nosia špicaté topánky s brmbolcom. No zdôrazniť treba najmä ich všestrannosť. Preto sme vytvorili 4 stylingy inšpirované rôznymi európskymi metropolami.

Súťažná otázka:

Akými štyrmi európskymi metropolami sú inšpirované 4 stylingy na obrázkoch?

Správnu odpoveď nájdete na http://www.ffmoda.com/sk

Súťaž trvá do 24. mája 2015

Výhercovia:

Zdenka Patáčiková, Považská Bystrica

Iveta Homolová, Trnava

Magdaléna Milová, Budmerice

Anna Bohusova, Banská Bystrica

Katarína Solomon, Kysucké Nové Mesto

Oops! Je nám ľúto, ale tento formulár nepracuje správne, problém je na našej strane. Pre nápravu situácie nás môžete kľudne kontaktovať

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom