Súťaž o poradenstvo vyžrebovaná!

Optika Zámocká
Optika Zámocká Prestilinea

Zapojte sa do súťaže o 6 x poradenstvo pri výbere okuliarového rámu v exkluzívnych priestoroch Optiky Zámocká na Karadžičovej ulici 14 v Bratislave.

Súťaž je vhodná pre dámy a pánov, ktorí nosia okuliare a uvažujú o kúpe nových.

V rámci poradenstva typológie vám poradí známa vizážistka Andrea Ziegler. Poradenstvo trvá 45-50 minút .

Súťaž bude trvať od pondelka 13.mája do piatku 17. mája 2013 do 12:00.

Okuliare Silhouette môžu celkový dojem osobnosti premeniť na pozitívne vyžarovanie. Cieľom je, aby sa zdôraznila prirodzená krása človeka. Aby aj ľudia, ktorí si mysleli, že sa im okuliare nehodia, mali radosť zo zistenia, že aj pre nich existujú okuliare, v ktorých sa príjemne cítia, a ich nadšenie z poradenského programu bolo veľké.

Mary Greenwell je prvou dámou medzi svetovými top-vizážistkami. Pracovala so supermodelkami ako Kate Moss, herečkami Keira Knightley, Uma Thurman, alebo Elizabeth Hurley, ako aj s renomovanými časopismi Vogue, Elle a Vanity Fair. Vďaka jej citu pre estetiku a nezvyčajnému talentu vytvorila nové techniky a trendy mejkapu a vizážistického umenia ako takého. V spolupráci s firmou Silhouette vytvorila exkluzívny Program bezrámovej estetiky.

Stačí odpovedať na súťažnú otázku a ste v hre o 6 x jedinečné poradenstvo pri výbere okuliarového rámu od spoločnosti Prestilinea.

Súťažná otázka: Aké značky okuliarov ponúka špecializovaná Optika Zámocká?

Odpoveď nájdete na web stránke www.optikazamocka.sk.

Súťaž trvá od pondelka 13.mája do piatku 17. mája 2013 do 12:00.

Každý účastník spolu so zapojením sa do súťaže výslovne prehlasuje, že súhlasí s Podmienkami súťaže na portáli www.damskajazda.sk.

Výherkyne:

Mirka z Bratislavy

Zuzana z Bratislavy

Denisa z Bratislavy

Ivana z Bratislavy

Petra z Popradu

Lea z Bratislavy


Oops! Je nám ľúto, ale tento formulár nepracuje správne, problém je na našej strane. Pre nápravu situácie nás môžete kľudne kontaktovať

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom