Súťaž o lístky na konferenciu SUPERfeel vyžrebovaná

Edit_superfeel.jpg
Foto: SUPERfeel

Vo štvrtok 17. októbra sa po tretíkrát stretnú výnimočné ženy na konferencii SUPERfeel v Bratislave, aby ďalej odovzdali svoje skúsenosti. Nechajte sa inšpirovať, ako vyliečiť naše vzťahy, ako na nich popracovať a ako si tým pomôcť na ceste k šťastnejšiemu životu.

Pozvanie prednášať na tohtoročnej konferencii prijali inšpiratívne ženy z rôznych oblastí společenského života. Stretnúť sa budete môcť napríklad Janette Šimkovou, ktorá otvorí tému Emocionálna nevera kontra biochémia lásky. Michelle Mattieligh bude hovoriť o tom, jako vytiahnuť na povrch zo svojho vnitra schopnosti, ktoré v sebe nosíme hlboko ukryté a často s nimi vôbec nepracujeme. Rozprávať sa budeme aj o vplyve vzťahov na energiu nášho fyzického tela spolu s MUDr. Ivanou Jakabovičovou a Ninou Menkynovou. Patrícia Vittek sa zúčastní panelovej diskusie pod názvom Aký postoj zaujať ku vzťahom dnešnej sociálnej doby? Rozhodne by ste si nemali nechať ujsť prednášku neurokoučky Andrey Vadkerti o ženskom a mužskom egu vo vzťahoch. Na konferencii prednesie najnovšie poznatky o rozdielnom fungovaní mužského a ženského mozgu doplnené skutečnými príbehmi svojich klientov a klientiek. Etikoterapeutka Bea Hlohovská povie, ako prevziať zodpovednosť za svoj život. Jediným mužom, ktorého stretnete na pódiu SUPERfeel je Michal Brozman so svojou prednáškou o tom, že sme vlastne všetky princezná Diana. Ako je to možné? Nielen to, ale aj mnoho ďalších tém a inšpiratívnych prednášok a informácií sa dozviete už 17. októbra v Bratislave.

Superfeel_ 226.jpg
Foto: SUPERfeel

Chcete sa zúčastniť? Súťažte s nami o vstupenky na vypredanú konferenciu SUPERfeel! Stačí, ak správne odpoviete na súťažnú otázku a ste v hre o 4×2 vstupenky. 

Program konferencie nájdete na: https://superladies.sk/superfeel/

Súťaž je ukončená od 12:00:00 16.10.2019. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na našich stránkach iné súťaže na našej stránke
Víťaz(mi) tejto súťaže sú:
Jana Drienovska, Bratislava
Eva Jankovičová, Bratislava
Ivona Jánošíková, Bratislava
Zuzana Michalovičová, Bratislava

Súťaž bola ukončená 12:00:00 16.10.2019. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na Damskajazda.sk

Víťaz(mi) tejto súťaže sú:

Jana Drienovska, Bratislava
Eva Jankovičová, Bratislava
Ivona Jánošíková, Bratislava
Zuzana Michalovičová, Bratislava

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom