Súťaž o kozmetiku s filmom Jedna za všetky vyžrebovaná!

Fotografie z filmu Jedna za všetky
Fotografie z filmu Jedna za všetky Barracuda Movie

Zapojte sa do súťaže s filmom Jedna za všetky, ktorý uvidíte v slovenských kinách od 8.mája a máte možnosť vyhrať jeden z troch balíčkov rastlinnej kozmetiky Yves Rocher.

Jedna za všetky – Všetky proti jednému

Carly Whittenová (Cameron Diaz) sa vo vzťahoch s opačným pohlavím striktne drží pevných zásad – nikdy si nič nezačne so ženatými mužmi. V súčasnosti je bezhlavo zamilovaná do Marka Kinga (Nikolaj Coster-Waldau). A ten jej lásku takmer bezvýhradne opláca. Veď ktorú ženu by nepotešilo, že si partner spomenie aj na zdanlivo bezvýznamné výročie? Alebo na ňu čaká pred kanceláriou s kvetmi a pozvaním na romantickú večeru? Ale všetko sa raz skončí. Pre Carly rozhodnutím navštíviť Marka v jeho dome v Connecticute. Dvere jej totiž neotvorí Mark, ale jeho manželka Kate (Lesie Mann).

Našťastie ale miesto toho, aby svoj hnev nemierili proti sebe, začnú sa Carly a Kate pomaly zbližovať. Pomáha im v tom nie len existencia spoločného nepriateľa, ale aj zistenie, že Mark má ešte jeden tajný milostný pomer. A to s Amber (Kate Upton).

Svoje sily nakoniec spoja všetky tri a s podporou Carlyinej svojráznej sekretárky Lydie (Nicki Minaj) začnú hľadať všetky možnosti ako sa Markovi pomstiť. Čím dômyselnejšie a desivejšie sa stávajú ich plány, tým pevnejšie je aj ich priateľstvo

.

Chcete sa aj vy zapojiť do hry o 3 x kozmetický balíček Yves Rocher ? Aby ste boli zaradené do losovania o výhru, musíte splniť nasledovnú podmienku:

Napíšte nám správnu odpoveď na nasledujúcu otázku:

Kate Upton sa preslávila ako…?

a.) speváčka

b.) modelka

c.) herečka

Odpovede môžete posielať do 17. mája 2014 do 12:00.

Súťaž trvá od 4. mája 2014 do 17.mája 2014 do 12:00.

Každý účastník súťaže výslovne prehlasuje, že súhlasí s Podmienkami súťaže na portáli Dámskajazda.sk.

Výhercovia:

Lucia Jankovičová, Bratislava

Brona Kotysova, Bratislava

Petra Nagyová, Nitra

Oops! Je nám ľúto, ale tento formulár nepracuje správne, problém je na našej strane. Pre nápravu situácie nás môžete kľudne kontaktovať

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom