Súťaž o kozmetický balíček s filmom NAVŽDY MLADÁ vyžrebovaná

Forum Film
Forum Film Forum Film

Dámskajazda.sk vyhlasuje súťaž s romantickým filmom NAVŽDY MLADÁ

Zapojte sa do našej súťaže s romantickým filmom NAVŽDY MLADÁ , ktorý vám do kín prináša www.forumfilm.sk a vyhrajte 3x kozmetický balíček AVON a tričko NAVŽDY MLADÁ

Stačí ak správne a úplne odpoviete na súťažnú otázku a ste v hre.

Súťažná otázka:

Ako sa volá muž, ktorý opäť prebudí v Adaline vášeň a lásku k životu ?

Správnu odpoveď pošlite vo formulári nižšie.

Už 2. júla prichádza na plátna slovenských kín film, ktorý poteší priaznivcov romatiky – NAVŽDY MLADÁ

Forum Film
Forum Film

Adaline Bowmanová (Blake Lively) sa narodila na začiatku 20. storočia a nikdy by jej nenapadlo, že spozná aj 21. storočie. Ale osudná nehoda počas jednej daždivej noci spôsobí niečo magické. Adaline z nej vyviazne živá a….navždy mladá. Vo veku 29 rokov jednoducho prestane starnúť a dostáva šancu prežiť niečo, po čom ľudia túžia už dlhé veky. To, čo spočiatku vyzerá ako nádherná rozprávka, sa však postupne mení na veľmi smutný príbeh. Všetci, ktorých milovala, postupne odchádzajú.

Pozoruhodný zvrat osudu jej pripraví životnú púť, ktorá sa vinie celými desaťročiami na pozadí globálnych zmien a zlomových momentov v dejinách ľudstva – oboch svetových vojen, uvoľnených 60-tych rokov až po všetky vymoženosti súčasného sveta. Svoje tajomstvo však pred svetom starostlivo chráni – nikto, okrem jej starnúcej dcéry o ňom netuší. A práve z obavy, že by ho niekto mohol odhaliť, sa Adaline vyhýba nadväzovaniu bližších kontaktov s inými ľuďmi a žije úplne osamelo.

Až náhodné stretnutie s charizmatickým mladým mužom Ellisom Jonesom (Michiel Huisman) v nej opäť prebudí vášeň a lásku k životu. Plánovaný víkend s jeho rodičmi (Harrison Ford a Kathy Baker) bude pre Adaline mimoriadne ťažkou skúškou a ju čaká neľahké rozhodnutie ktoré by jej doterajší život navždy zmenilo .

Film NAVŽDY MLADÁ bude mať premiéru vo štvrtok 2. júla.

Viac informácií nájdete na: www.forumfilm.sk

Výhercovia:

Tatiana Sláviková, Rožnava

Ladislav Ferenc, Humenné

Dagmar Galková, Bratislava

Oops! Je nám ľúto, ale tento formulár nepracuje správne, problém je na našej strane. Pre nápravu situácie nás môžete kľudne kontaktovať

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom