Súťaž o knihy o zdravom živote vyžrebovaná!

Dámskajazda.sk
Dámskajazda.sk Dámskajazda.sk

Zapojte sa do súťaže s portálom Dámskajazda.sk o super knihy, ktoré vás nasmerujú na zdravý život!

Telo ako posilňovňa pre ženy

Po rozhovoroch so ženami celej krajiny o ich cieľoch vo fitnese a o ich cvičebných praktikách sa mi zdá, že jednou z najväčších prekážok mať štíhle a pevné telo je pre ne zdráhanie zamerať sa na vlastné potreby. Pokiaľ ide o rodinu a/alebo kariéru, veľa žien je teraz oveľa viac vyťažených ako kedykoľvek predtým. Tak sa sústredili na iných, že majú málo času pre seba.

Je načase zbaviť sa nezmyslov. Odvrhnite to, čo ste si mysleli o „ženskom fitnese“. Odhoďte detské činky. Zostúpte z bežeckého pásu. Zosadnite z bicykla bez kolies. Prestaňte poskakovať v nejakej telocvični. Nenechajte sa ohlupovať prázdnymi sľubmi časopisov a bezcennými fitnesovými prístrojmi na trhu. Nezbavujte sa svojho času a peňazí v prospech členstva vo fitnescentre.

Dámskajazda.sk
Dámskajazda.sk

Zelená pre Život

Táto kniha vám ponúkne iný, nový pohľad na stravovanie a na prijímanie zdravej a chutnej výživy pri rýchlej príprave. Pretože zdravá výživa môže byť aj chutná. Skúste nový stravovací štýl sami na sebe. Dajte novým návykom šancu a posudzujte ich na základe efektu, aký na vás budú mať.

Dámskajazda.sk
Dámskajazda.sk

Hneď to bude

Úvodná časť knihy „Vaša špajza“ obsahuje obrazové a zaujímavé textové informácie o všetkých použitých potravinách a surovinách, ktoré sa určite stanú vašimi dobrými kamarátmi. Kniha obsahuje aj veľa praktických rád, návodov, tipov a trikov do kuchyne,

Známe tváre, recepty a želania známych slovenských osobností: Milan Markovič, Tomáš Janovic, Adela Banášová, Martina Moravcová, Katarína Hasprová, Peter Nagy, Vlado Voštinár a Dado Nagy.

Dámskajazda.sk
Dámskajazda.sk

12 krokov k surovej strave

Autorka knihy poukazuje na výhody zdravého životného štýlu a surovej stravy. Vychádza z najnovších vedeckých poznatkov a prináša čitateľom nový pohľad na „závislosť“ na varenej strave. Ponúka praktické rady, ktoré uľahčia prechod na nový a zdravší spôsob života.

Podmienky súťaže: Odpovedajte na súťažnú otázku a sledujte facebook portálu Dámskajazda.sk

Súťažná otázka: Aké témy vám chýbajú na portáli Dámskajazda.sk?

Súťaž trvala do 14. decembra 2014

Výhercovia:

Kniha: Telo ako posilňovňa pre ženy – Monika Kristofová, Zemné

Kniha: Zelená pre Život – Lucia Balintová, Kuzmice

Kniha: Hneď to bude – Jana Komadová, Petrovice a Zuzana Beresova, Prešov

Kniha: 12 krokov k surovej strave – Gabriela Blechová, Malacky

Oops! Je nám ľúto, ale tento formulár nepracuje správne, problém je na našej strane. Pre nápravu situácie nás môžete kľudne kontaktovať

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom