Súťaž o dva vstupy na konferenciu Umenie byť ženou

Img_7557.jpg

UMENIE BYŤ ŽENOU je interaktívna konferencia pre lepší svet v nás a vôkol nás.

Jednodňové podujatie, ktoré sme vytvorili pre všetky ženy, ktoré túžia žiť spokojný, šťastný, radostný život v hojnosti a zdraví.

V sobotu 6. apríla odštartuje šiesty ročník najväčšej konferencie pre ženy, Umenie byť ženou Bratislava 2019.bohatom programe svedčí aj fakt, že mesiac pred podujatím bol z kapacitných dôvodov zastavený predaj vstupeniek. 

Mená akoMarián Jelínek, kouč Jaromíra Jágra, herečka Vlastina Kounická Svátková, Aleš Bednářik, Veronika Hurdová, Gabika Revická, Dušan Plichta, jogínka a koučka Nina Menkynová a mnohí ďalší sú bezpochyby lákadlom pre ženy rôznych záujmov.  

Počas dňa si účastníčky môžu vychutnať niekoľko prednášok so zaujímavými a úspešnými ženami. Ako Anita Kardum, Miriam Šramová, Lívia Pastoreková, Martina Mošková,  Dana Sofia Šlancarová a mnohé ďalšie. Súčasťou programu bude aj koučing, a poradenstvo pre budúce mamičky so slovenskými dulami.

Košická konferencia Umenie byť ženou sa bude konať 13. októbra.

Súťažná otázka: Kto je ambasádorkou podujatia? Odpovede nájdete tu: https://damskajazda.sk//najvacsia-konferencia-pre-zeny-slavi-6-vyrocie/

Súťaž je ukončená od 23:59:59 05.04.2019. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na našich stránkach iné súťaže na našej stránke

Súťaž bola ukončená 23:59:59 05.04.2019. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na Damskajazda.sk
Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom