Súťaž o dva lístky na koncert Jennifer Rush vylosovaná!

Jennifer Rush
Jennifer Rush Nikolaj Gregoriew

Zapojte sa do hry a vyhrajte 2 lístky na podujatie Tribute to Freedom, kde ako hlavná hviezda vystúpi ikona 80. rokov Jennifer Rush.

Jedna/jeden z Vás má možnosť vyhrať 2 lístky na podujatie Tribute to Freedom, kde ako hlavná hviezda vystúpi ikona 80. rokov Jennifer Rush.

Jennifer Rush ovládne Devín počas Tribute to Freedom!

Na bratislavskom hrade Devín sa 3. augusta uskutoční v poradí už 5. ročník podujatia Tribute to Freedom na bratislavskom hrade Devín. Tohtoročným headlinerom podujatia bude ikona 80. rokov Jennifer Rush, ktorá sa celosvetovo preslávila svojim hitom „The Power of Love„. Jennifer, ako umelkyňa s výnimočným hlasom, je právom zaraďovaná k svetovým pop divám.

Práve pieseň „The Power of love“ sa stala najpredávanejším singlom roku 1985 vo Veľkej Británii a dobila hudobné rebríčky po celom svete a bola zapísaná aj v Guinnessovej knihe rekordov „ako najpredávanejší singel sólovej speváčky v histórií britského hudobného priemyslu„. O nespochybniteľnej kvalite piesne „The Power of Love„, svedčí aj nespočetné množstvo cover verzií od popredných speváčok, medzi ktoré patria napríklad Celine Dion, či Laura Branigan.

Program 5. ročníka Tribute to Freedom v krásnom prostredí hradu Devín 3. augusta obohatí aj jedinečný Dan Bárta & Illustratosphere.

Lístky na koncert si môžete kúpiť u všetkých známych predajcov koncertných lístkov. Státie pod pódiom vás vyjde na 45 ,-€ a obyčajné lístky na státie 33,-€.

Chcete sa aj vy zapojiť do hry o lístky na koncert?

Aby ste boli zaradené do losovania o výhru, musíte splniť nasledovné podmienky:

1. Staňte sa našim fanúšikom na FB stránke Dámska jazda

2. Zdieľajte FB fan page Dámska jazda vo vašom FB profile.

3. Odpovedzte na jednoduchú otázku vo formulári nižšie: Ktoré dve skupiny okrem speváčky Jennifer Rush vystúpia na podujatí Tribute to Freedom?

Správnu odpoveď (nájdete ju, ak budete správne hľadať, aj na portáli Dámskajazda.sk) môžete posielať do 30. júla 2013 do 12:00.

Súťaž trvá od 23. júla 2013 do 30. júla 2013 do 12:00.

Každý účastník súťaže výslovne prehlasuje, že súhlasí s Podmienkami súťaže na portáli Dámskajazda.sk.

Výherca:

Richard Fekete, Bratislava

Oops! Je nám ľúto, ale tento formulár nepracuje správne, problém je na našej strane. Pre nápravu situácie nás môžete kľudne kontaktovať

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom