Súťaž o darčekové poukazy pre dve osoby do Wellness Hotela Patince

Bazan 9626c e1463123804855.jpg
Foto: Wellness Hotel Patince

Vychutnajte si prvé jarné lúče a oddýchnite si vo štvorhviezdičkovom Wellness Hoteli Patince, ktorý Vám ponúka bohaté wellness služby, spa procedúry, najväčší krytý slovenský, zážitkový, termálny bazén a najmä špeciálne pobyty šité na mieru.

Img_2332pps 1 1.jpg
Foto: Wellness Hotel Patince

Milovníci wellnessu

O tom, že Wellness Hotel Patince patrí k skutočnej špičke na Slovensku, svedčí i jeho filozofia. Odborný personál tu vie, že wellness, to nie sú len vstupy do bazénu, vírivky a niekoľko sáun. Aby bol takýto pobyt pre človeka skutočným prínosom, mal by obsahovať komplexné služby a poradenstvá ohľadom zdravia a výživy. To všetko, a ešte oveľa viac, čaká na hostí práve v hoteli v Patiniciach.

Na svoje si prídu aj milovníci wellnessu. Hotel vytvoril špeciálny wellness aqua pobyt, ktorý zahŕňa termický zábal, klasickú masáž, rašelinový kúpeľ, parafínový zábal na nohy a diagnostiku organizmu. Samozrejmosťou je pri tomto pobyte neobmedzený vstup do saunového a bazénového sveta a fitness centra. Chvíľku pokoja si môžete dopriať aj v spa centre, kde sa o vás postarajú profesionáli pracujúci s tou najlepšou kozmetikou.

Patince0032 1920x1080.jpg

Aktívny oddych

Priaznivci aktívneho oddychu sa môžu tešiť z novovybudovanej 48 kilometrov dlhej cyklotrasy. Hotel disponuje vlastnou požičovňou bicyklov, korčuli a nordic walking palicami.

Len sto metrov od hotela  je k dispozícii exteriérový tenisový kurt s umelým povrchom. Ukrátení nezostanú ani priaznivci golfu.

V rámci spolupráce s Golfovým Clubom Old Lake v maďarskom meste Tata pre nich Wellness Hotel Patince pripravil zaujímajú športovú ponuku. Na tých,  ktorí  tento šport ešte nikdy nevyskúšali, čaká inštruktor, ktorý ich  zasvätí do tajov tohto elegantného športu.

Základné palice im za poplatok požičajú priamo v golfovom klube a svoj tréning môžu začať na odpalisku. Na tých, ktorí majú zelenú kartu, čaká celý golfový areál, v ktorom hrávajú aj najväčšie európske hviezdy ženského golfu na svojich turnajoch Ladies European Tour.

Photo.png
Foto: Wellness Hotel Patince

Najmenší návštevníci

Neviete kam s deťmi počas jarných prázdnin? Pre našich najmenších návštevníkov sme si pripravili bohatý program plný zábavy, vody a smiechu. Vaše ratolesti sa môžu tešiť na priestranný detský kútik, zábavný animačný program, zdravé a chutné jedlá a tiež môžete využiť služby opatrovateľky.

Viac info na www.wellnesspatince.sk

Dsc_1797 1 1920x1080 1.jpg

Zapojte sa do súťaže o 3x darčekový poukaz pre dve osoby na víkend do štvorhviezdičkového Wellness hotela Patince.

Súťaž je ukončená od 12:00:00 27.01.2020. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na našich stránkach iné súťaže na našej stránke
Víťaz(mi) tejto súťaže sú:
Laura Janecová, Nitra
Monika Sajanová, Bratislava
Andrea Schätzelová, Bratislava

Súťaž bola ukončená 12:00:00 27.01.2020. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na Damskajazda.sk

Víťaz(mi) tejto súťaže sú:

Laura Janecová, Nitra
Monika Sajanová, Bratislava
Andrea Schätzelová, Bratislava

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom