Súťaž o darčekové balenie vône Possess The Secret od Oriflame pre ňu a pre neho vyžrebovaná

Oriflame Slovensko
Foto: archív Oriflame Slovensko

Švédska prírodná kozmetika Oriflame vám vo svojom druhom tohoročnom katalógu prináša jedinečnú zmyselnú sofistikovanú vôňu pre ňu aj pre neho Possess The Secret. Dámska aj pánska verzia vône sú inšpirované tými najvýznamnejšími severskými božstvami a odetí do tejto parfumovanej vody sa naozaj ako božstvá cítiť budete.

Possess The Secret pre ňu nadväzuje na bezhraničnú moc legendárnej severskej bohyne Idunn, bohyne nesmrteľnosti, ktorá v rukách drží zlaté jablko – symbol osudu. Vôňu vytvoril Fabrice Pellegrin, ktorý bol nedávno vyhlásený za parfuméra roka 2017 a vôňu od neho by chcela doslovne každá! Tá od Oriflame je cítiť po čiernej ríbezli, zlatom jablku a santalovom dreve a demonštruje ženskú silu, sebadôveru, ženskosť a eleganciu.

Oriflame Slovensko
Foto: archív Oriflame Slovensko

Possess The Secret Man je obrazom neskrotnej energie najsilnejšieho severského boha Thora. Je špecifická sviežimi ľadovými tónmi, ktoré stelesňujú kovové údery a mrazivé blýskanie jeho bájnej zbrane – kladiva. Vôňa pravého hrdinu v sebe skrýva okrem ľadových tónov šalviu a dubové drevo. Autorkou pánskej vône je parfumérka Elise Benatová, ktorá pochádza z námorníckej rodiny, a tak bola celý život obklopená výraznými vôňami Stredozemia. Ako tínedžerka strávila s rodinou na mori celý rok, a tak na vytvorenie dokonalej sviežej ľadovej vône neexistuje nikto vhodnejší. Nikto ju nemá v krvi viac.

Oriflame Slovensko
Foto: archív Oriflame Slovensko

Odpovedzte správne na otázku a vyhrajte darčekové balenie vôní Possess The Secret pre ňu a pre neho v hodnote 76 eur!

Oriflame Slovensko
Foto: archív Oriflame Slovensko

Správnu odpoveď sa dozviete na www.oriflame.sk.

Súťaž je ukončená od 23:59:59 30.01.2018. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na našich stránkach iné súťaže na našej stránke
Víťaz(mi) tejto súťaže sú:
Katarína Kunochová
Súťaž bola ukončená 23:59:59 30.01.2018. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na Damskajazda.sk

Víťaz(mi) tejto súťaže sú:

Katarína Kunochová

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom