Súťaž o balíček vlasovej starostlivosti GARNIER vyžrebovaná!

Garnier starostlivosť o vlasy
Garnier starostlivosť o vlasy Garnier

Dámskajazda.sk spúšťa súťaž o 5 balíčkov vlasovej starostlivosti pre poškodené vlasy GARNIER Fructis Goodbye Damage.

Päť z Vás má možnosť vyhrať balíčky vlasovej starostlivosti GARNIER Fructis Goodbye Damage.

Dajte zbohom poškodeným vlasom

Nová séria vlasovej starostlivosti Goodbye damage

Fénovanie, narovnávanie, česanie, styling, farbenie i zosvetlenie. Všetky spomínané praktiky majú za následok poškodené vlasy. Rozstrapkané končeky a lámavé vlasy nepasujú žiadnej z nás. Lenže, ako sa ich konečne zbaviť? Zastrihávanie môžete vypustiť z hlavy, pretože Garnier prichádza s novou a posilňujúcou starostlivosťou pre vaše vlasy. Fructis Goodbye Damage dokáže odvrátiť jednoročné poškodenie vlasov už za týždeň! Séria obsahuje posilňujúci šampón, balzam, okamžitú starostlivosť a sérum na rozstrapkané končeky.

Špeciálna technológia dokáže odvrátiť pohromu i v prípade najpoškodenejších vlasov. Inovatívne zloženie, obohatené o keraphyll a výťažky z oleja amla, preniká hlboko do vlasového vlákna. Regeneruje vlasy zvnútra a súčasne im zabezpečuje efektívnu ochranu i zvonku. Vlasom navyše dodá hebkosť, ktorá je jedným zo znakov zdravých vlasov. Už po troch aplikáciách sú vlasy výrazne posilnené, chránené pred agresívnymi okolitými vplyvmi a zbohom môžete dať aj rozstrapkaným končekom.

Základom tejto starostlivosti sú dve posilňujúce zložky, ktoré napravia poškodenie vlasov a dodajú im lesk. Keraphyll je rastlinný proteín, napravujúci poškodenie vlasov zvnútra. Zároveň uhladzuje ich povrch, posilňuje ich a pri každej aplikácii efektívne pôsobí proti lámavosti vlasov.

Ďalšou dôležitou zložkou sú výťažky z oleja amla. Majú predovšetkým neprekonateľné posilňujúce účinky, zaceľujú rozstrapkané končeky a dodávajú vlasom zdravý i žiarivý lesk. Taktiež obsahujú vitamíny a antioxidanty, ktoré podporujú hebkosť a lesk vlasov.

Vďaka Fructis Goodbye Damage sa môžete navždy rozlúčiť s poškodenými vlasmi. Na docielenie krajších vlasov postačí urobiť niekoľko krokov. Prvým je Posilňujúci šampón s krémovou textúrou a príjemnou vôňou, ktorý ľahko vytvorí na vašich vlasoch bohatú penu. Vďaka aktívnym zložkám pôsobí na vlasy od korienkov až po končeky, ľahko sa oplachuje a zanechá vaše vlasy svieže, čisté, nezaťažené a vyživené. Nasledujúcim krokom je Posilňujúci balzam. Jednoducho a príjemne sa vmasíruje do vlasov, kde začína okamžite pôsobiť.

Poškodeným vlasom môžete dodatočne pomôcť aj vďaka Okamžitej starostlivosti, ktorá efektívne posilňuje vlasy a dodáva im hebkosť. Docielite tak maximálnu výživu a jednoduchšie rozčesávanie svojich vlasov.

Konečne vyliečite aj rozstrapkané končeky, a to vďaka Séru proti rozstrapkaným končekom. Jeho olejové zloženie zaceľuje rozstrapkané končeky a rozžiari vaše vlasy. Nanášať ho môžete po umytí, na ochranu vlasov pred vysušením, alebo v priebehu dňa pre maximálny lesk.

Chcete sa aj vy zapojiť do hry o spomínané ceny?

Aby ste boli zaradené do losovania o výhru, musíte splniť nasledovné podmienky:

1. Staňte sa našim fanúšikom na FB stránke Dámska jazda

2. Zdieľajte FB fan page Dámska jazda vo vašom FB profile.

3. Odpovedzte na jednoduchú otázku vo formulári nižšie: Ktoré dve posilňujúce zložky vlasovej starostlivosti o vlasy GARNIER Fructis Goodbye Damage napravia poškodenie vlasov a dodajú im lesk?

Správnu odpoveď môžete posielať do 30. augusta 2013 do 12:00.

Súťaž trvá od 19.augusta 2013 do 30. augusta 2013 do 12:00.

Každý účastník súťaže výslovne prehlasuje, že súhlasí s Podmienkami súťaže na portáli Dámskajazda.sk.

Výhercovia:

Alžbeta Nováková, Trebišov

Milan Bzik, Stropkov

Miriama Matejíková, Bošáca

Jozef Mitrík, Kysak

Olga Borovska, Hlohovec

Oops! Je nám ľúto, ale tento formulár nepracuje správne, problém je na našej strane. Pre nápravu situácie nás môžete kľudne kontaktovať

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom