Súťaž o balíček SUNAR Complex vyžrebovaná!

Súťaž SUNAR
Súťaž SUNAR SUNAR

Zapojte sa do súťaže a máte možnosť vyhrať balíček SUNAR Complex!

Stačí vyplniť vaše kontaktné údaje v odpovednom formulári pod súťažou a ste v hre o 3 x balíček SUNAR Complex. Balíček obsahuje: 1x Sunar Complex, 1x obojstranná vestička s kapucňou, 1x čiapočka.

Sunar sleduje najnovšie trendy

Aj detičky majú rady módu. Značka Sunar tak už po druhýkrát, po veľmi úspešnom 1. ročníku Sunar Fashion 2013, prichádza s ďalšou limitovanou módnou kolekciou detského oblečenia Sunar Fashion 2014. V tomto roku ju pre vaše malé hviezdy navrhla známa slovenská módna návrhárka Dana Kleinert. Na konte má viacero dizajnérskych ocenení.

Pri dojčenskej výžive prichádza s novým zložením a maminky si môžu byť isté jeho kvalitou. Aj v prípade najnovšej kolekcie bol dôraz kladený na spojenie kvality s najnovšími, tentokrát módnymi trendami.

Originálne kúsky oblečenia z novej detskej kolekcie Sunar Fashion 2014 sú obohatené o hravé detaily a praktické prvky. Či už v podobe obľúbenej žirafky, oranžových bodiek na šatočkách, alebo praktických šnúrok. Tie zaručia rast oblečenia spolu s deťmi.

Originalitu dotvárajú zipsy a vrecká. Vďaka obojstrannosti je časť oblečenia variabilná. Oči poteší kombinácia moderných šedých odtieňov alebo veselej oranžovej. Celá kolekcia bola tentokrát ušitá na Slovensku (od návrhov, materiálov až po ich výrobu).

Stačí do odpovedného formulára doplniť vaše kontaktné údaje a ste v hre o o 3 x balíček SUNAR Complex. Balíček obsahuje: 1x Sunar complex, 1x obojstranná vestička s kapucňou, 1x čiapočka.

Súťaž trvala od štvrtka 29. mája 2014 do stredy 11. júna 2014 do 12:00.

Každý účastník spolu so zapojením sa do súťaže výslovne prehlasuje, že súhlasí s Podmienkami súťaže na portáli www.damskajazda.sk.

Výhercovia:

Alica Szaboová, Kolárovo

Erika Slováková, Rimavská Sobota

Janka Šurkovská, Kľušov

Oops! Je nám ľúto, ale tento formulár nepracuje správne, problém je na našej strane. Pre nápravu situácie nás môžete kľudne kontaktovať

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom