Súťaž o balíček špičkovej kozmetiky Vichy Neovadiol vyžrebovaná

žena

Cieľom Laboratórií Vichy je sprevádzať ženy v každej životnej etape. Ako prvá značka sa začala zaoberať zmenami pokožky v období menopauzy a otvorene na túto tému komunikovala. Vďaka svojej expertíze a spolupráci s dermatológmi i gynekológmi prináša kompletný rad prípravkov, ktorý reaguje na zmeny kože vyvolané hormonálnymi výkyvmi v tomto období.

Teraz Vichy prichádza s renováciou radu NEOVADIOL, ktorý má vylepšené zloženie obohatené o nové aktívne ingrediencie a účinnosť, pričom si ponecháva obľúbenú vôňu a textúry.

Menopauza je definovaná poklesom ženského hormónu estrogén v tele, čo má vplyv aj na stav pokožky. Produkcia kožného mazu klesá a pokožka sa stenčuje. Syntéza kolagénu, elastínu a kyseliny hyalurónovej sa spomaľuje. Koža je suchšia, tenšia, stráca svoj objem a pevnosť, vrásky sú stále výraznejšie a prítomnosť pigmentových škvŕn sa zvyšuje. Nedávny objav poukázal na ďalší kľúčový hormonálny proces: zvýšenie hladiny stresového hormónu kortizolu. Ten napríklad znižuje syntézu kolagénu, čím urýchľuje stratu pevnosti pleti.

Laboratóriá Vichy preto obohatili zloženie produktov z radu Neovadiol o CortisineTM, ktorý kompenzuje dopady zvýšenia hladiny kortizolu na pleť.

Menocoach

Na podporu žien v období menopauzy spúšťa Vichy on-line poradenský program SKINCONSULTAI MENOCOACH, na ktorom sa podieľali odborníci z radov gynekológov, dermatológov, špecialistov na pleť, výživu apod. V rámci štvortýždňového on-line programu sa dozviete všetko potrebné
o menopauze, aby jej priebeh bol čo najpokojnejší a nič vás neprekvapilo. Pretože každá fáza menopauzy je špecifická, ponúkne Vichy 2 typy poradenstva: Perimenopauzálny MENOCOACH a Postmenopauzálny MENOCOACH. Na našom trhu bude spustený na jeseň 2021.

Menopauza nie je pauza

Menopauza je v našej spoločnosti stále v mnohých ohľadoch tabuizovaná, hoci ide o prirodzenú súčasť života. Laboratóriá Vichy preto podporili podcast Menopauza nie je pauza, v ktorom účinkujú Eva Holubová spolu so svojou dcérou Karolínou a mnohými odborníkmi.

V podcaste dostupnom na www.vichy.sk či na bežných podcastových platformách prinášajú odpovede na otázky, ktoré sa spoločnosť často bojí vysloviť, a borí zažité mýty o tomto období v živote ženy.

Súťaž je ukončená od 23:59:59 20.10.2021. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na našich stránkach iné súťaže na našej stránke
Víťaz(mi) tejto súťaže sú:
Ján Honček

Súťaž bola ukončená 23:59:59 20.10.2021. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na Damskajazda.sk

Víťaz(mi) tejto súťaže sú:

Ján Honček

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom