Súťaž o balíček produktov NIVEA Rose vyžrebovaná

denný hydratačný krém Nivea Rose
Zdroj foto: Nivea

Ruža – kráľovná kvetín, ale tiež starostlivosti a krásy. Preto i rad prípravkov NIVEA Rose obsahuje účinnú ružovú vodu, ktorá je už po stáročia používaná pre svoje blahodarné a harmonizujúce účinky na pleť, pokožku a pre krásu.

Ošetrujúci elixír

Tridsaťpäť miliónov rokov – už tak dlho zdobia náš svet ruže, ktoré sú krásne na pohľad, ale tiež omamne voňajú a majú bohumilý vplyv na zdravie našej pokožky i pleti. Používala ich už v starovekom Egypte kráľovná Kleopatra, ktorá bola vyhlásená svojou krásou.

Ružová voda bola objavená vlastne náhodou – pri destilácii vzácneho ružového oleja, keď táto prírodná kvapalina vznikla ako vedľajší produkt.
Druhým spôsobom výroby ružovej vody je macerácia okvetných ružových plátkov. Má mnoho účinkov pre pleť – omladzuje, rozjasňuje, zjednocuje pleť, tonizuje a má protizápalové účinky. Jej jemná vôňa harmonizuje pokožku i zmysly a podporuje ženskosť.

Krok č. 1: Vyskúšajte jemné odličovanie s ružovou vodou:

NOVINKA:
Jednofázová micelárna voda, NIVEA, 400 ml za 8,49 Eur
Odličovacia micelárna voda účinne a jemne odstraňuje mejkap a každodenné nečistoty z pleti. Obsahuje organickú ružovú vodu, ktorá harmonizuje a tonizuje pleť. Má príjemnú vôňu ruže. Dermatologicky a oftalmologicky testované a schválené.
Ako funguje:
Je ideálna na každodenné odličovanie. Micelárnu vodu naneste na vatový tampónik, priložte k nalíčeným viečkam a potom stiahnite smerom nadol, po smere rastu rias. Výborne odlíči tiež celú pleť.

Dvojfázová micelárna voda Rose, NIVEA, 400 ml za 8,49 Eur
Dvojfázový prípravok sa skladá z micelárnej zložky s obsahom ošetrujúcej ružovej vody a tiež z olejovej časti, ktorá pomáha odstrániť i odolnejší mejkap. Ružová voda harmonizuje a tonizuje pleť, aby vyzerala prirodzene krásne. Dermatologicky a oftalmologicky testované a schválené.
Ako funguje:
Pred použitím najprv micelárnu vodu dobre pretrepte, aby sa obe zložky spojili. Potom prípravok naneste na vatový tampónik, priložte na nalíčené viečka, nechajte pár sekúnd pôsobiť a potom stiahnite smerom nadol, po smere rastu rias. Oči budú odlíčené a ich okolie rozjasnené a vyživené.

Čistiaci micelárny gél, NIVEA, 200 ml za 5,39 Eur
Jemný gél si poradí s mejkapom, potom, mazom, i so všetkými nečistotami, ktoré sa počas dňa usadili na pleti. Stačí si ním len ráno a večer umyť pleť. Čistí jemne a do hĺbky, osviežuje a vďaka obsahu ružovej vody rozjasňuje a ošetruje pleť i pri umývaní. Odstráni i vodoodolný mejkap bez nepríjemného trenia.
Ako funguje:
Malé množstvo gélu napeňte s vodou v dlaniach a jemne touto zmesou umyte celú tvár. Pleť potom bude čistá, rozjasnená a tiež ošetrovaná. Ideálne je čistenie ráno a večer, pred použitím ďalšej starostlivosti.

Krok č. 2: Starostlivosť o pleť s ružovou vodou:

NOVINKA:
Hydratačný denný gél-krém Rose Touch, NIVEA, 50 ml za 7,99 Eur
Svieži gélový krém obsahuje organickú ružovú vodu, ktorá pleť rozjasňuje a tonizuje, navyše krásne vonia. Pleti poskytne výživu a hydratáciu až na 48 hodín. O intenzívnu hydratáciu pleti sa postará kyselina hyalurónová, ktorá zároveň pôsobí ako prevencia vzniku vrások. A nemusíte sa báť, vďaka gélovo-krémovej konzistencii nehrozí žiadny lepivý pocit. Krém je vhodný pre všetky typy pleti.

Krok č. 3: Telová starostlivosť s ružovou vodou:

NOVINKA:
Telové mlieko Rose Touch, NIVEA Body, 400 ml za 6,79 Eur
Voňavá starostlivosť 3v1 pre prirodzene krásnu pokožku tela – ideálne je pre normálnu až suchú. Poskytuje 48-hodinovú hydratáciu, rýchlo sa vstrebáva, nemastí. Obsahuje arganový olej a vysoko hydratačné sérum. Nádherne vonia po ružiach.

Súťaž je ukončená od 23:59:59 27.08.2021. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na našich stránkach iné súťaže na našej stránke
Víťaz(mi) tejto súťaže sú:
Ružena Lúčková

Súťaž bola ukončená 23:59:59 27.08.2021. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na Damskajazda.sk

Víťaz(mi) tejto súťaže sú:

Ružena Lúčková

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom