Súťaž o balíček kozmetiky EUCERIN ATOPICONTROL vyžrebovaná!

Eucerin
Eucerin Eucerin

Portál Dámskajazda.sk vyhlasuje súťaž o balíček kozmetiky Eucerin Atopicontrol .

Stačí správne odpovedať na súťažné zadanie, byť fanúšikom našej stránky na sociálnej sieti Facebook a zdieľať túto súťaž na vašom FB profile, a ste v hre o 3 balíčky balíček kozmetiky Eucerin Atopicontrol .

Balíček obsahuje: Pleťový krém Atopicontrol, Telové mlieko Atopicontrol, Krém Atopicontrol a Sprchový olej Atopicontrol.

NOVÝ RAD EUCERIN ATOPICONTROL: SUCHÁ POKOŽKA V HLAVNEJ ÚLOHE

Na atopický ekzém neexistuje liek. Môže však dôjsť k jeho zmierneniu. Počas týchto neakútnych fáz sa pokožka javí iba ako suchá, začervenaná a mierne šupinatá, stále však potrebuje zvláštnu starostlivosť. A práve pre tento účel sú tu výrobky uceleného radu Eucerin® AtopiControl, obsahujúce prípravky starostlivosti o pleť tváre i pokožku tela. „Pravidelné používanie týchto výrobkov môže predĺžiť bezpríznakové fázy a zmierniť príznaky, ako je suchá, šupinatá a nepríjemne napätá pokožka,“ vysvetľuje Dr. Gitta Neufang.

Zloženie výrobkov radu Eucerin® AtopiControl kombinuje dve účinné látky, ktoré pri pravidelnom používaní zaisťujú dlhodobé zlepšenie stavu atopickej pokožky:

• Omega-6 mastné kyseliny získané z oleja pupalky dvojročnej a jadierok hrozna obnovujú prirodzenú ochrannú funkciu pokožky

• Licochalcon A z koreňa čínskeho sladkého drievka potláča činnosť zápalových mediátorov a zmierňuje začervenanie.

Všetky výrobky starostlivosti o pokožku Eucerin ® AtopiControl sú bez obsahu parabénov, farbív a parfumácie. Ich účinnosť a kožná znášanlivosť boli preukázané v klinických a dermatologických štúdiách.

Chcete sa aj vy zapojiť do hry o balíček kozmetiky EUCERIN ATOPICONTROL?

Aby ste boli zaradené do losovania o výhru, musíte splniť nasledovnú podmienku:

Vymenujte dve účinné látky výrobkov radu Eucerin® AtopiControl?

Odpovede môžete posielať do 26. marca 2014 do 12:00.

Súťaž trvá od 13. marca 2014 do 26. marca 2014 do 12:00.

Každý účastník súťaže výslovne prehlasuje, že súhlasí s Podmienkami súťaže na portáli Dámskajazda.sk.

Výhercovia:

Dominika Vladárová, Olováry

Michaela Nemáková, Nová Dubnica

Andrej Szabo, Bratislava

Oops! Je nám ľúto, ale tento formulár nepracuje správne, problém je na našej strane. Pre nápravu situácie nás môžete kľudne kontaktovať

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom