Súťaž o balíček čokoládových dobrôt ILLUI vylosovaná!

Balíček čokoládových dobrôt ILLUI
Balíček čokoládových dobrôt ILLUI SITA/Ľudovít Vaniher

Portál Dámskajazda.sk pri príležitosti Medzinárodného dňa čokolády, v spolupráci s luxusným výrobcom čokolády spoločnosťou CACAOTICA vyhlasuje súťaž o 3 balíčky čokoládových dobrôt ILLUI!

Stačí správne odpovedať na súťažné zadanie a ste v hre o 3 balíčky čokoládových dobrôt ILLUI.

Každý balíček obsahuje krabička praliniek, čokoládové guľky, tabuľku čokolády a čokoládové lízatko.

Starostlivo vyberané ingrediencie v kombinácii s tou najkvalitnejšou čokoládou

Okolo výroby delikates bolo vždy veľa tajomstiev. Každý majster si chránil svoje recepty. Náš recept je jednoduchý a nijako sa ním netajíme. Pracujeme len s tým najlepším, čo nám príroda dáva. Starostlivo si vyberáme ingrediencie pochádzajúce z celého koloniálneho sveta.

Dbáme na ich čerstvosť, kvalitu a spôsob spracovania či skladovania. Tak, aby chute, ktoré sú v nich ukryté, mohli vyniknúť a prejaviť sa vo svojej plnosti a nádhere. S tým súvisí aj naše tvrdohlavé odmietanie akýchkoľvek umelých prísad, farbív, aróm a príchutí. Súčasná chémia možno dokáže oklamať chuťové poháriky, srdce však pravdu pozná.

Poctivo a výhradne ručne sa venujeme každému detailu s precíznosťou belgických majstrov. Nielen preto, že nás to baví, ale veríme, že si radosť z našej práce dokážete naozaj vychutnať. Tak vzniká výnimočnosť, ktorá prináša svetlo do vášho života. To je ILLUI.

Dobrá čokoláda je dar, ktorý poteší každého. Počas celého roka sa nájde príležitosť obdarovať svojich blízkych výnimočnosťou ILLUI, či sú to srdiečka na Valentína, zajačikova a vajíčka na Veľkú noc, alebo Mikulášovia a snehuliaci na Vianoce, u nás nájdete bohatý výber tvarov veľkosti a príchutí. Navyše máme istotu, že kupujete najvyššiu kvalitu, s poctivými ingredienciami a bez umelých prísad.

Bližšie informácie o čokoládach ILLUI nájdete na: www.illui.sk.

Súťažné zadanie:

Vymenujte aspoň päť čokoládových produktov ILLUI. Nápovedu nájdete na stránke : www.illui.sk

Správnu odpoveď môžete posielať do 20. septembra 2013 do 12:00.

Súťaž trvala od 13. septembra 2013 do 20. septembra 2013 do 12:00.

Každý účastník súťaže výslovne prehlasuje, že súhlasí s Podmienkami súťaže na portáli Dámskajazda.sk.

Výhercovia:

Jana Valáriková, Dunajov

Monika Hrebeňáková, Sobrance

Darina Horcikova, Bratislava

Oops! Je nám ľúto, ale tento formulár nepracuje správne, problém je na našej strane. Pre nápravu situácie nás môžete kľudne kontaktovať

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom