Súťaž o 3 rozprávkové DVD filmy vyžrebovaná

Darček, Vianoce, Ježiško, dieťa, bábätko, batola, vianočné darčeky,
shutterstock.com

Potešte vaše deti skvelým darčekom a zapojte sa do súťaže o tri rozprávkové DVD filmy.

Vianočný čas, ktorý si deti, ani my dospelí nevieme predstaviť bez rozprávok, je už čochvíľa tu. Pripravte svojim najdrahším milé prekvapenie a zapojte sa do súťaže o tri rozprávkové DVD filmy.

Stačí, ak vyplníte súťažný formulár a uvediete do odpovede, ktorú z nasledujúcich rozprávok by ste chceli vyhrať.

Tom a Jerry: Vianočná párty

V Noci pred Vianocami naláka Jerry Toma, aby sa priateľsky postavil pod imelo, čo vedia k naháňačke okolo vianočného stromčeku, po nej už noc rozhodne nebude tichá. Jerry v Myšej revue premení kuchyňu v klzisko a Toma na ľadovú sochu, potom v réžii Texa Averyho veľký zlý vlk predstiera, že je Santa Claus (Pozor na Santu!) a nakoniec sú Kapitánove Vianoce takmer zničené pirátom, prezlečeným za Santa Clausa, ktorý sa potom dostane do správnej nálady a usporiada deťom a Kapitánovi štedrovečernú oslavu.

Aladín a Kráľ zlodejov

Záverečný diel Aladinovych dobrodružstiev vás zavedie do Agrabahu, kde sa všetci jeho obyvatelia chystajú na svadbu storočia. Ale ešte predtým ako si Aladin a krásna Jasmína povedia svoje „áno“, musí Aladin zastaviť legendárnych štyridsať zbojníkov. Tí sa chystajú ukradnúť tajomný svadobný dar. Aladin a jeho priatelia – Jasmína, opička Abu, čarovný koberec a vždy zábavný Džin – musia čeliť mnohým nebezpečenstvám, keď sledujú kráľa zlodejov a jeho bandu. humor, zábava, hry a skvelé pesničky – to všetko malým i veľkým prináša Aladin a Kráľ zlodejov.

Popoluška

Oslávte premenenú silu lásky s Disneyho Popoluškou v modernej klasike, ktorá stále žiari krásou, predstavivosťou… a kúzlom! napriek krutosti macochy (Cate Blanchettová) a nevlastných sestier sa statočná Ella (Lily James) odmieta poddať zúfalstvu. Je odhodlaná dodržiavať a ctiť posledné slová svojej matky: „Buď odvážna a láskavá!“

Jedného dňa stretne uprostred lesa spriaznenú dušu, mladíka, ktorý rozmýšľa a cíti rovnako ako ona. Ella sa rozhodne vziať osud do vlastných rúk a znovu ho vyhľadať. Predstavte si k tomu kráľovský bál, čarovnú vílu (Helena Bonham Carter) a zakliatu sklenenú črievičku – a z kúzla je skutočnosť! Popoluškin príbeh očarí celú rodinu.

Výhercovia:

Stanislava Hajdúková   Vlachovo

Dávid Kubica    Sečovce

Ján Haliena     Martin

Jeeej! Nepodarilo sa nám nájsť váš formulár.


Oops! Je nám ľúto, ale tento formulár nepracuje správne, problém je na našej strane. Pre nápravu situácie nás môžete kľudne kontaktovať

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom