Súťaž o 2 vstupy na koncert Anita Soul & Band vylosovaná!

Roof Bar
Roof Bar Roof Bar

Zapojte sa do hry o 1 vstup pre dve osoby a k tomu fľašu lahodného Fragolína.

Máte jedinečnú šancu vyhrať vstup pre dve osoby na jednu z najzaujímavejších hudobných akcií, akú kedy Roof Bar zažil.

Očakávaný koncert, na ktorom sa vám predstaví krásna a talentovaná speváčka Anita Soul, ktorá bude bude vystupovať s kapelou, v ktorej zahrajú fenomenálni slovenskí hudobníci ako Martin Valihora, Oskar Rózsa, Eugen Vizváry, Michal Bugala, sa uskutoční v originálnom hudobnom bare na brehu Dunaja v komerčnom centre EUROVEA GALLERIA, ktoré je ohniskom spoločenského života v Bratislave.

Roof Bar je situovaný priamo na streche s výhľadom na Dunaj, nábrežie so súsoším generála M. R. Štefánika, námestie s fontánou, hotel Sheraton a Slovenské Národné Divadlo. Nakoľko je prevádzka kompozične rozdelená na interiérovú a exteriérovú časť dokáže poskytnúť bohatý program a skvelý zážitok počas celého roka.

Chcete aj Vy zažiť vystúpenie tejto skvelej speváčky? Stačí správne odpovedať na súťažné zadanie: Ktorého známeho interpreta uviedol Roof Bar dňa 21.03.2014? Správnu odpoveď nájdete tu.

Správne odpovede posielajte do 24.4. 2014 do 15:00.

Každý účastník súťaže výslovne prehlasuje, že súhlasí s Podmienkami súťaže na portáli Dámskajazda.sk.

Výherca:

Mikuláš Lansky, Bratislava

Oops! Je nám ľúto, ale tento formulár nepracuje správne, problém je na našej strane. Pre nápravu situácie nás môžete kľudne kontaktovať

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom