Môj dedo spadol z Marsu - presvedčiť sa o tom budete môcť v kinách! + súťaž

Dedo_sutaz_vstupenky.jpg
Foto: Continental film

6. júna príde do kín nový dobrodružný film pre deti, na ktorého výrobe sa podieľali aj slovenskí tvorcovia a tvorkyne, vrátane herečky Petry Polnišovej v jednej z ústredných úloh. Snímka Môj dedo spadol z Marsu vyrozpráva príbeh dievčatka, ktorého život sa v jednej chvíli otočí hore nohami z celkom neočakávaných dôvodov.

Uninho deda unesú mimozemšťania. Hrdinka zistí, že jej starý otec sám pochádza z inej planéty a jeho raketa havarovala na Zemi pred mnohými rokmi. V pivnici objaví pilota jeho vesmírnej lode – malého mrzutého robota, s ktorým má necelých 24 hodín na to, aby deda našli a zachránili. V ceste za záchranou Uninej čiastočne mimozemskej rodiny však stojí viacero výziev a spojenie robotickej logiky s emóciami bude len jednou z nich.

„Cez priateľstvo medzi dievčatkom a mimozemským robotom náš film rozpráva príbeh o živote, ktorému dodáva silu láska. Nakrútili sme žáner dobrodružnej fantastiky pre detských divákov, lebo veríme, že zaujímavé filmy s dôležitým odkazom majú pre deti zmysel,“ zhoduje sa režisérska dvojica Dražen Žarković a Marina Andree Škop. „Vo svete, v ktorom prevláda individualizmus, cítime potrebu povzbudiť našich najmenších smerom k spolupatričnosti, priateľstvu a láske, k hodnotám, ktoré obohatia ich život.“

Unikátny sci-fi príbeh priateľstva, odvahy a odhodlania do slovenských kín prináša distribučná spoločnosť Continental film.

Zapojte sa do súťaže o 2 vstupenky do kina. Stačí, ak správne odpoviete na súťažnú otázku.

Súťaž je ukončená od 12:00:00 12.06.2019. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na našich stránkach iné súťaže na našej stránke
Víťaz(mi) tejto súťaže sú:
Lenka Adamičková, Malé Hoste

Súťaž bola ukončená 12:00:00 12.06.2019. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na Damskajazda.sk

Víťaz(mi) tejto súťaže sú:

Lenka Adamičková, Malé Hoste

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom