Konferencia SUPERfeel pre všetky ženy vyžrebovaná

© 2015  Mako Hindy
Foto: Mako Hindy

Atraktívne a úspešné ženy, bohatý program a zaujímavé sprievodné aktivity. To všetko sľubuje blížiaca sa konferencia SUPERfeel, ktorú organizuje bývalá modelka Ivana Kičikoleva.

SUPERfeel konferencia je deň plný prednášok, motivačných príbehov, inšpirujúcich prejavov a podporných slov, zároveň možnosť, ako nadviazať nové kontakty a úspešne „networkovať“. Témou nadchádzajúcej konferencie je Žena a jej role v živote. Žena – matka, partnerka, podnikateľka. Tematickými piliermi konferencie SUPERfeel sú vzťahy, zdravie, psychosomatika, sebarozvoj, ezoterika, motivácia. Konferencia pre ženy je venovaná tým, ktoré sa chcú rozvíjať a duševne rásť. Novinkou aktuálneho ročníka sú panelové diskusie s prednášajúcimi. Stretnúť sa môžete s inšpiratívnymi ženami, ktoré sú odborníčkami vo svojej oblasti. S Janou Pištejovou, Luciou Lucid Sládečkovou a Veronikou Vágner Husárovou budeme diskutovať o Kulte krásy ženy 21. storočia, či life – koučka Janette Šimkovou príde prednášať o tom, Prečo sa ženy rozvádzajú a muži zahýbajú, Životné cykly v psychosomatiky preberieme s MUDr. Jarmilou Klímovou a nebude chýbať ani diskusia o Trendoch v stravovaní a jako si vybrať ten ideálny pre sebaMUDr. Evou Smíškovou, Mirkou Luberdovou a Ing. Želmírou Komorechovou. To je len výber z mnohých prednášok a diskusií, ktoré vás už budúci týždeň čakajú na konferencii v Bratislave. Buďte s nami pri tom!

SUPERfeel konferencia sa koná už 19. októbra v bratislavskom Austria Trend Hotel!

Chcete sa zúčastniť? Súťažte s nami o dve vstupenky na konferenciu s inšpiratívnymi ženami!

Ako môžete vyhrať?

Stačí, ak odpoviete na súťažnú otázku.

Odpoveď nájdete na http://superladies.sk/superfeel/#program

Súťaž je ukončená od 12:00:00 15.10.2018. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na našich stránkach iné súťaže na našej stránke
Víťaz(mi) tejto súťaže sú:
Ladislav Eštvánčik, Bratislava

Od utorka 16. 10. si môžu prísť výhercovia lístky vyzdvihnúť na Mýtnu 15, prvé poschodie.

Súťaž bola ukončená 12:00:00 15.10.2018. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na Damskajazda.sk

Víťaz(mi) tejto súťaže sú:

Ladislav Eštvánčik, Bratislava

Od utorka 16. 10. si môžu prísť výhercovia lístky vyzdvihnúť na Mýtnu 15, prvé poschodie.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom