Jennifer Lopez dostane Novú šancu - súťaž

Secact_sutaz_810x500_kina01.jpg
Foto: Forum Film

Ak máte po štyridsiatke a občas vás prepadne depresia, tak si nenechajte ujsť  film NOVÁ ŠANCA. Je to príbeh o tom, že každý si zaslúži druhú šancu a nikdy sa netreba vzdávať. Je aj o silných ženách, ktoré vedia nakopnúť nielen seba, ale aj iných, ktorí to práve potrebujú. Aj o tom, že je jednou epizódou sa život nekončí a treba ísť za svojím snom bez ohľadu na vek, miesto bydliska alebo vlastnú minulosť.

Maya (JENNIFER LOPEZ) oslavuje svoje 43-tie narodeniny a má jediné želanie – povýšenie. Po 15 rokoch práce v lokálnom obchode je pripravená viesť väčšiu prevádzku v Queense. Nemá síce manažérske skúsenosti, ale vždy prichádza s novými nápadmi, počúva svojich zákazníkov, presne vie, čo potrebujú, a snaží sa, aby to vždy dostali. Jej nadriadení však dajú prednosť „správnemu” človeku, ktorý vlastní diplom.

Mayin priateľ Trey (MILO VENTIMIGLIA) a najlepšia kamarátka Joan (LEAH REMINI) ju utešujú, že to neznamená koniec, ale ona si neverí. Jej budúcnosť sa formovala, keď mala 16, a teraz, keď má po štyridsiatke, predsa nemôže začínať odznova. Ale stane sa zázrak a Maya dostane pozvanie na pohovor do prestížnej manhattanskej siete predajní Franklin & Clarke. Chce sa s ňou stretnúť osobne najvyšší šéf Anderson Clark (TREAT WILLIAMS) a jeho dcéra Zoe (VANESSA HUDGENS), ktorá práve v rodinnej firme rozbieha sľubnú kariéru.

Zatiaľ čo Zoe je skeptická, Anderson je nadšený – nová kandidátka sa dokonale vyzná v problematike predaja. A navyše má ukážkový životopis, ktorý okrem iného obsahuje aj vysokoškolský diplom. Zoe, jej otec, a napokon ani samotná Maya netušia, že je kompletne vymyslený a zostavil ho Mayin synovec ako narodeninové prekvapenie. Vďaka dlhoročným skúsenostiam v obchode si Maya verí, že dokáže túto prácu zvládnuť. Napriek výčitkám svedomia, že sa tam dostala vďaka podvodu, rozhodne sa ponúkanú šancu využiť. Hneď prvý deň v práci musí dokázať svoje schopnosti a pokúsiť sa s malým tímom outsiderov uspieť v súťaži so Zoe.

Romantická komédia NOVÁ ŠANCA sa v slovenských kinách premieta od 3. januára a pre divákov má zásadný odkaz –  Jediná vec, ktorá vás môže zastaviť, ste vy sami.

Vyhrajte s filmom Nová šanca balíček Mary Kay alebo tričko. Stačí, ak správne odpoviete na súťažnú otázku.

Súťaž je ukončená od 23:59:59 09.01.2019. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na našich stránkach iné súťaže na našej stránke
Víťaz(mi) tejto súťaže sú:
Marián Baránek, Bratislava
Nikoleta Vargová, Nové Zámky
Stanislav Kučo, Lednické Rovné
Melinda Koczurová, Čičarovce

Súťaž bola ukončená 23:59:59 09.01.2019. Môžete stále skúsiť štastie v iných súťažiach na Damskajazda.sk

Víťaz(mi) tejto súťaže sú:

Marián Baránek, Bratislava
Nikoleta Vargová, Nové Zámky
Stanislav Kučo, Lednické Rovné
Melinda Koczurová, Čičarovce

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom