Súťaž o darčekový poukaz pre dve osoby do Wellness Hotela Patince ukončená

Wellness hotel Patince

Sila thajských wellness procedúr je známa po celom svete. Ak ju túžite zažiť na vlastnej koži i vy, nemusíte letieť tisíce kilometrov do Thajska, stačí, ak navštívite štvorhviezdičkový Wellness Hotel Patince.

Zariadenie si pre svojich návštevníkov pripravilo špeciálny akciový pobyt Thai, wellness pobyt šitý na mieru. Zažite pravú aromatickú thajskú masáž prostredníctvom thajskej terapeutky a užite si vitalizujúci kúpeľ Thai. Nechajte sa preniesť do krajiny úsmevov a pochopte na vlastnej koži, prečo je thajská procedúra tak obľúbená. Pobyt zahŕňa i neobmedzený vstup do najväčšieho slovenského krytého bazénového sveta s termálnou vodou s množstvom relaxačných atrakcií, sedacieho kľudového bazéna, vírivky a detského bazéna s toboganom. Priaznivci saunového sveta si môžu oddýchnuť v saunovom svete, zatiaľ čo vaše deti sa budú zabávať s animačným tímom. Chvíľku pokoja si môžete dopriať aj v spa centre, kde sa o vás postarajú profesionáli pracujúci s tou najlepšou kozmetikou. Viac info na www.wellnesspatince.sk.

Do súťaže o jeden darčekový poukaz pre dve osoby na víkend sa zapojíte vyplnením formulára, do ktorého uvediete správnu odpoveď na nasledujúcu súťažnú otázku:

Ako ďaleko od Bratislavy sa nachádzajú Patince:

a) 55 km

b) 115 km

Výherca: Mária Lisá, Svätý Jur 

Jeeej! Nepodarilo sa nám nájsť váš formulár.


Oops! Je nám ľúto, ale tento formulár nepracuje správne, problém je na našej strane. Pre nápravu situácie nás môžete kľudne kontaktovať

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom