CAROL – vyhrajte s filmovou novinkou knihu, podľa ktorej bola natočená dráma zakázanej lásky: vyžrebovaná

3d carol kniha bez pozadi.png

SITA.sk v spolupráci s distribučnou spoločnosťou Bontonfilm a.s., vydavateľstvom Leda pre vás pripravili súťaž o knihu, ktorá sa stala predlohou pre film o zakázanom milostnom vzťahu v atmosfére 50. rokov minulého storčia.

Cate Blanchett a Rooney Mara podávajú životné herecké výkony v milostnej dráme CAROL o citovom vzplanutí a následnom mileneckom vzťahu dvoch žien v atmosfére 50. rokov. V dobe, keď ich osudová a nekontrolovateľná láska znamenala porušenie zákona. Úchvatné kostýmy, výprava a New York päťdesiatych rokov povznášajú silný príbeh, emócie a zaujatie oboch hereckých hviezd, ktoré sa nebáli ani spoločných milostných scén.

Bezpochyby jeden z najlepších filmov tohto roka“, píše Rolling Stone. „Úžasný film, presne a krásne vystavaný,“ nadchýna sa Vanity Fair. „Mimoriadny a jemne prelomový film, ktorý chápe lásku ako to najnutnejšie a zároveň najriskantnejšie v živote,“ The Telegraph. „Nádherne vykreslená a hlboko prežitá love story vás prekvapí a znepokojí,“ Variety. Popri nadšených recenziách zdobí Carol aj 6 nominácií na Oscara® a 5 nominácií na Zlaté Glóbusy®.

Trailer k filmu TU:

Zapojte sa do súťaže. Traja z Vás môžu vyhrať knihu Carol v českom preklade, ktorú do súťaže venovalo vydavateľstvo Leda.

Stačí, ak správne odpoviete na súťažnú otázku.

Ktorá z herečiek v hlavných úlohách hrá postavu Carol?

A/ Cate Blanchett

B/ Rooney Mara

Výhercovia:

Táňa Slahučková, Dubnica nad Váhom

Dana Hajzušová, Poloma

Miriam Kubačková, Veličná

Jeeej! Nepodarilo sa nám nájsť váš formulár.


Oops! Je nám ľúto, ale tento formulár nepracuje správne, problém je na našej strane. Pre nápravu situácie nás môžete kľudne kontaktovať

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom