Štýlové a trendy oblečenie na jeseň – aký trend bude v tejto sezóne?

Young hipster woman in pink coat, jeans in street
Štýlové a trendy oblečenie na jeseň – aký trend bude v tejto sezóne? Foto: answear.sk

Najväčší módni návrhári pomerne nedávno zverejnili aspekty, ktoré budú sprevádzať tohtoročnú jesennú sezónu. Slová, ktoré budú predstavovať najnovšie návrhy, sú živosť, energia, nádej a životná sila. Príchod jesene sa neodvrátiteľne blíži a preto je dobré oboznámiť sa s odevom, ktorý bude výrazný počas tohto chladnejšieho ročného obdobia.

Aká jesenná téma nás čaká?

Za posledný rok sa športové oblečenie stalo ešte výraznejšou súčasťou našich šatníkov. Táto skutočnosť sa nezmení ani túto jeseň, práveže jeho obľúbenosť ešte porastie. Dizajnéri ich budú prezentovať v optimistických, omladzujúcich a farebných štýloch. Odráža to nadšenie a radostný postoj k obliekaniu. Ak chcete ísť zarovno s touto témou a obliekať sa energicky, vyberte si živé odtiene v krátkych lemoch, ktoré sú kľúčovo zamerané na jesenné obdobie. Presne takéto špecifiká ponúka aj módna značka Tally Weijl na answear.sk

Pre niektorých bude možno prekvapením, že technika šitia diek a obrusov – takzvaný „patchwork“ sa dostáva aj do odvetvia odevu. Pôvodne tento druh vyšívania slúžil ako hobby, no narastajúca popularita sa preniesla do kabátov, viest a búnd, vytvorených z viacerých kúskov farebnej látky. Geometrické tvary sa na jesenných bundách krásne vynímajú a bavlna Vás udrží v teple. Nejde len o jednosezónny výstrelok. Patchwork je populárny už po stáročia, a prenesenie tejto techniky do módy ju urobilo nadčasovou.

Odvážny krok v módnom priemysle?

Ženská sila je ďalšou veľkou témou jesennej sezóny. Dizajnéri chceli poukázať na ekonomickú, sociálnu, či psychickú ťažobu, ktorú za posledné obdobie najhoršie znášalo nežné pohlavie, no hrdo ho prekonalo. Toto posolstvo pretavili do módnych návrhov s bohatými odvážnymi textúrami. Krátka sukňa s chlapčenským sakom, romantické šaty s výrazným kvetovaným štýlom, alebo nadrozmerné bavlnené svetre, sú len jedny z druhov oblečenia, ktoré budú v nadchádzajúcej sezóne „in“.

Známa značka Tommy Hilfiger na answear.sk obsahuje širokú škálu spomínaného, aj iného druhu oblečenia. Záľubu v ňom si nenájdu len dámy, ale aj páni môžu objaviť jesenné, kreatívne druhy odevu. Je zrejmé, že jeseň budú sprevádzať odvážne, až výstredné štýly oblečenia. Pestovaná vízia minimalizmu ide postupne do úzadia a nie je dôvod sa tomu čudovať. Extravagancia sa dá dosiahnuť aj žiarivými farbami, ktoré by ste si bežne na seba nedali. Vyskúšajte bomberu – bundu obľúbenú vo všetkých vekových kategóriách a skombinujte ju s neónovým, golierovým svetrom.

Converse
Foto: answear.sk

Štýlová obuv na jeseň

Obuv je tiež dôležitým faktorom, na ktorý sa treba počas jesene zamerať. Ikonický a príťažlivý vzhľad, majú topánky Converse. Sú vhodné ako pre mužov, tak aj pre ženy. Jesenné obdobie ešte nie je tak chladné, aby ste sa pri ňom museli obúvať do čižiem. Tenká platforma Converse zaručí pohodlie chodidla, bez možného potenia.

Prezrite si rôzne verzie tejto obuvi na stránke  https://answear.sk/m/converse a vyberte si tie pravé pre Vás. Spoločnosť vyrába topánky už cez 100 rokov, čo zákazníkovi napovedá, že Converse vie, ako si správne robiť svoju prácu. Obuv sa ideálne hodí na nadchádzajúcu sezónu, pretože prináša nielen klasický vzhľad, ale aj farebné a krikľavé variácie, ktoré spĺňajú hlavnú tému, udanú najznámejšími módnymi návrhármi.

Trendy jesenné oblečenie, doplnené o kvalitnú a pestrú obuv vytvorí nezabudnuteľný dojem. Niekedy stačia aj malé kroky, kedy outfit bude zahŕňať tradičný teplý svetrík, či bundu, no napríklad topánky budú ten kúsok, ktorý bude vyčnievať z radu. Skúste prekročiť hranice vlastnej komfortnej zóny a pridajte sa k nápaditým ľuďom, ktorý sa neboja vyskúšať niečo nové.

Informačný servis

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom