Stop nedokonalostiam! Čistá a regenerovaná pleť už za 7 dní

Stop nedokonalostiam! Čistá a regenerovaná pleť už za 7 dní
Zdroj foto: Nivea

Pozná to asi každý z nás. Keď sa to najmenej hodí a chceme vyzerať skvelo, objaví sa na tvári nevzhľadný
pupienok či ďalšie nedokonalosti pleti. Kazia náš vzhľad, ale nepridajú ani na psychickej pohode. Ak sa nechcete
takého prekvapenia dočkať, stavte na riešenie, ktoré ponúka NIVEA v podobe nového produktového radu DERMA Skin Clear.

Čierne bodky, upchané póry, vriedky a ďalšie nedokonalosti pleti trápia nielen tínedžerov, ale i dospelých. NIVEA preto prichádza s novým produktovým radom DERMA Skin Clear určeným pre ženy i mužov. Ponúka produkty pre hĺbkové čistenie pleti s vysoko účinným zložením. Redukuje nedokonalosti a zamedzuje ich opätovnému výskytu. Už za 7 dní je pleť viditeľne čistejšia a regenerovaná, čo dokazujú klinické testy.

Za tvorbou pupienkov a ďalších nedokonalostí stojí väčšinou nadmerná produkcia kožného mazu v kombinácii s hromadením odumretých buniek,“ hovorí Marie Koswig z oddelenia Výskumu a vývoja NIVEA. Tajomstvom dokonale čistej pleti je exfoliácia. Tá pomáha odstrániť odumreté bunky a podporuje tak prirodzený proces obnovy pleti, ktorá potom
vyzerá čistejšia a zdravšia. V rade DERMA Skin Clear tento účinok zaisťujú tri kľúčové látky, medzi ktoré patrí kyselina glykolová (AHA), kyselina salicylová (BHA) a niacínamid.

Kyselina glykolová (AHA): Umožňuje exfoliáciu pleti, pomáha proti nadmernému mazu a nedokonalostiam, a zároveň dodáva pleti hydratáciu. Vo väčších koncentráciách spôsobuje vyššiu citlivosť na slnko, preto je odporúčané počas dňa
používať krém s ochranným faktorom.
• Kyselina salicylová (BHA): Umožňuje exfoliáciu pleti, uvoľňuje nečistoty z pórov a aktivuje proces obnovy pleti. Navyše má antibakteriálny účinok.
• Niacínamid (vitamín B3): Upokojuje pleť. Má protizápalové účinky a pomáha obnoviť prirodzenú hydratačnú bariéru pleti.

Tieto tri osvedčené ingrediencie dokonale spolupracujú pri exfoliácii a zároveň sú jemné k pleti,“ hovorí expertka na výskum a vývoj Marie Koswig. Najkoncentrovanejšie zloženie z radu NIVEA Derma Skin Clear má Nočný exfoliátor, ktorý obsahuje 8 % komplex účinných látok. „V tejto koncentrácii možno produkt bez obáv používať každý deň,“ dopĺňa Koswig.

Stop nedokonalostiam! Čistá a regenerovaná pleť už za 7 dní
Zdroj foto: Nivea

NIVEA prináša produkty, ktoré stojí za to zaradiť do vašej dennej rutiny.

NIVEA Nočný exfoliátor Derma Skin Clear, 40 ml, 8,79 €
Ako dobre si čistíte pleť? Vhodná exfoliácia dokáže s problematickou pleťou urobiť divy. Nočný exfoliátor s 8 % AHA a BHA a niacínamidom aktivuje proces obnovy pleti. Vďaka tomu viditeľne redukuje vriedky, čierne bodky a ďalšie nedokonalosti pleti a zabraňuje ich opätovnému výskytu. Pleť je viditeľne čistejšia a hladšia už po 7 dňoch.

NIVEA Čistiaci pleťový gél Derma Skin Clear, 150 ml, 7,15 €
Pravidelné čistenie je základom zdravej pleti bez pupienkov. I keď nepoužívate mejkap, na tvár sa vám každý deň nachytá množstvo nečistôt či baktérií z okolitého prostredia. Spolu s potom, prebytočným kožným mazom a odumretými kožnými
bunkami potom tvorí živnú pôdu pre vriedky. Čistiaci pleťový gél efektívne vyčistí pleť i hlboké póry a zamedzí tvorbe nových pupienkov s pomocou kyseliny salicylovej a niacínamidu.

NIVEA Čistiaci pleťový peeling Derma Skin Clear, 150 ml, 7,15 €
I pleť so sklonom k nedokonalostiam môže byť čistá a žiarivá. Majte kontrolu nad svojou pleťou a zatočte s čiernymi bodkami. Čistiace pleťový peeling obsahuje kyselinu salicylovú a niacínamid, s pomocou ktorých čistí zanesené póry,
redukuje nepríjemné vriedky a odstraňuje odumreté kožné bunky, čím predchádza opätovnému upchávaniu pórov a tvorbe ďalších pupienkov. Zloženie je šetrné k pokožke, nevysušuje a je vhodné na použitie na pleť tváre i ďalšie problematické partie celého tela, napr. dekolt či chrbát. Spolu s ďalšími výrobkami radu DERMA CLEAR SKIN tak ošetruje problematickú pleť, aby bola príjemne čistá a svieža.

NIVEA Čistiaca pleťová voda Derma Skin Clear, 200 ml, 7,15 €
Zaraďte do svojej kozmetickej rutiny ošetrujúcu pleťovú vodu s nedostižnou dvojkou v zložení: kyselinou salicylovou a niacínamidom. Spoločne s ďalšími produktmi z radu DERMA SKIN CLEAR podporuje boj proti čiernym bodkám i pupienkom a podporuje zdravý vzhľad vašej pokožky. Pleť je viditeľne jasnejšia už za 7 dní! Navyše pomáha redukovať prebytočný kožný maz a zároveň pleť hydratuje. Zloženie obnovuje rovnováhu pleti, pričom neupcháva póry, takže si
môžete dlhodobo užívať svieži a čistý vzhľad ošetrovanej pleti.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom